(050) 150-73-29 (050) 560-85-57 (067) 925-26-03
Зворотній зв'язок

Яке обладнання необхідне для успішного автосервісу?

Щоб бізнес в сфері автосервісу приносив значний прибуток, необхідно забезпечити повноцінну комплектацію відповідним обладнанням. Популярність підприємства буде залежати від якості послуг і сервісу. Тому обладнання автосервіс – це вирішальний фактор успіху або провалу для нової станції техобслуговування.

Перш за все слід зазначити, що кваліфікований автосервіс – це не приватний гараж. Професійна станція може запропонувати набагато більше різноманітний асортимент послуг і великий парк обладнання з високою якістю. Щоб бізнес спочатку став успішним, рекомендується правильно підібрати основну комплектацію.

оборудование автосервис

Яке обладнання забезпечить якісний автосервіс?

Формування техніки залежить від виду послуг, що надаються і способу їх розміщення. Ключове пристрій будь-якій станції технічного обслуговування – автомобільний підйомник. Фахівці радять купувати відразу декілька типів підйомних інструментів. Всього існує 4 категорії:

 • підйомник ножного типу;
 • плунжерні пристрій;
 • двостійковий;
 • чотиристояковий.

Наступним кроком буде покупка техніки для шиномонтажних робіт і заміни масла. Такі послуги можуть знадобиться в будь-який час року власникам будь-якої машини.

Для шиномонтажних робіт необхідний спеціальний верстат для правки і прокатки дисків. Не менш важливим буде балансування стенд, автомобільний компресор, вулканізатор і спеціальна ванна. Для зміни масла набувають відповідні пристрої зливу / затоки масла.

Додаткове обладнання автосервісу

Щоб автосервісна станція могла задовольнити всі запити клієнтів, можна придбати додаткову техніку: від лежаків і пресів до стійок. Купівля певного обладнання повинна бути доцільною і вибиратися відповідно до конкретної комунікацією. Наприклад, якщо майстерня облаштована пневмоліній, то рекомендується додати пневмопрессом.

Дуже важлива деталь автосервісного підприємства – діагностичне обладнання. Без якісної діагностики буде неможливо змагатися з конкурентами. Автосервісна діагностика дозволяє вірно знаходити корінь поломки в машині і визначати найкращий спосіб для вирішення проблеми.

Компанія Автостар укомплектує автосервіс будь-якого типу, забезпечуючи якісне обладнання за демократичну ціну. В асортименті продажів всі категорії відповідної техніки для сучасного і успішного автосервісу.

назад
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

  Зворотній зв'язок   Ми зв'яжемось з Вами!
   Залишіть свої контактні дані
   і ми Вам скоро передзвонимо!

   Яке обладнання необхідне для успішного автосервісу?

   Товар добавлен в корзину Оформить заказ Продолжить покупки
   Ваш заказ оформлен
   Вход
   Восстановление пароля
     Купити в 1 клік