(050) 150-73-29 (050) 560-85-57 (067) 925-26-03
Зворотній зв'язок

Обладнання для автосервісу

У наш швидкоплинний час без автомобіля не обійтися. Тому їх кількість з кожним днем ​​збільшується. У зв’язку з цим швидкими темпами рухається розширення поля діяльності автосервісу. Цей бізнес бере початок з обладнання автосервісу, СТО тощо, і, природно, з проблеми: як і чим забезпечити автосервіс.

Обладнання для автосервісу або гаражне обладнання підрозділяється як за призначенням, так і типам робіт.

Будь-автосервіс не може існувати без такої незамінної складової як гаражне обладнання. У кожному гаражі є домкрати, підйомники, компресори, стенди для шиномонтажу і багато інших обов’язкові пристосування, які є гаражним обладнанням.

Потрібно також відзначити значимість мийно-прибирального обладнання для автосервісу. Всякий автосервіс має в використанні як системи очищення і рециркуляції води, так і не може функціонувати без різного обладнання для миття.

Якщо мова йде про прилади для заміни масла, вентиляційних системах для витяжки вихлопних газів, ремонтному устаткуванні для автосервісу (мийки деталей, преси, стапелі і багато іншого), то вони виконують не останню роль в автосервісі.

Це ще не весь список того, що повинно існувати в вашому автосервісі. Потрібно зосередити увагу на діагностику автомобіля, так як без неї не можна зробити якісного ремонту. Лише діагностичне обладнання для автосервісу зможе обстежити ваш автомобіль. До нього відносяться лінії інструментального контролю, стенди, пристрої перевірки світла фар, газоаналізатори і димоміри, а ще прилади для діагностики двигуна, пускозарядні пристрої і, звичайно ж, стенди сход-розвал сходження.

До затребуваного оснащення для автосервісу потрібно зарахувати і стенди сход-розвал. Саме таке затребуване гаражне обладнання випускається і вітчизняними і зарубіжними виробниками. Характерною особливістю є те, що стенди сход-розвал повністю комп’ютеризовані. Адже наявність комп’ютера і програмного оснащення в стендах сход-розвал дозволяє максимально спростити працю майстра по регулюванню та налаштування коліс. Якщо виникає термінова необхідність регулювання кута коліс для легкових і вантажних авто, то стенди сход-розвал, як не можна до речі, виконають цю роботу.

Обладнання для ремонту кузова, РИХТУВАЛЬНЕ обладнання для автосервісу, фарбувальне і зварювальне обладнання – це без чого не може існувати ваше СТО. Перераховане обладнання є останнім у переліку гаражного обладнання для автосервісу.

назад
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

  Зворотній зв'язок   Ми зв'яжемось з Вами!
   Залишіть свої контактні дані
   і ми Вам скоро передзвонимо!

   Обладнання для автосервісу

   Товар добавлен в корзину Оформить заказ Продолжить покупки
   Ваш заказ оформлен
   Вход
   Восстановление пароля
     Купити в 1 клік