(050) 150-73-29 (050) 560-85-57 (067) 925-26-03
Зворотній зв'язок

Стенд розвал сходження – ключове обладнання для СТО і автосервісу

На сьогоднішній день стенд розвал сходження являє собою незамінне обладнання, яке повинні бути на будь-якій станції технічного обслуговування автомобілів. Суть роботи даного обладнання полягає в точному регулюванні коліс засобів пересування. Якісна регулювання забезпечує:

 • більш високу міцність шин транспортного засобу;
 • справність підвіски автомобіля і міцність рульової системи;
 • безпечну їзду, завдяки гарному зчепленню з дорогою;
 • стабільне управління.

З огляду на особливості вітчизняних доріг, важливість правильного кута розвалу коліс стає очевидною. Варто зазначити, що через погані дороги необхідність регулювання виникає досить часто. Тому, дана послуга користується стабільним попитом. Отже, стенд розвал сходження повинно бути на кожній СТО та автосервісної майстерні.

Відзначимо, що для безпечної і стійкою їзди, положення кутів всіх коліс автомобіля має бути правильним. Саме для цього і призначений схід розвал. Неправильне положення кутів призводить до:

 • порушеному руху транспорту (машину буквально “веде” в сторону);
 • занадто швидкому і нерівномірного зносу шин;
 • недовговічності підвіски і її комплектуючих;
 • занадто висока витрата палива.

Деякі автовласники намагаються керувати транспортним засобом максимально акуратно, але це все одно не дозволить уникнути “розхитування” коліс і порушення положення кутів. У будь-якому випадку, регулювання сходження повинна проводитися регулярно і входити в план технічного обслуговування машини. Використання стенд розвал сходження може знадобитися після певного часу використання авто. Однак, іноді в регулюванні виникає необхідність з інших причин.

Наприклад, може пошкодитися колісної диск або порушитися кліренс машини. Розвал сходження необхідно в тому випадку, якщо покришки зносилися і ін.

Безумовно, будь-яка служба автосервісу не може повноцінно обслуговувати клієнтів без стенду розвал сходження. Не має значення, приватна майстерня у вас або станція технічного обслуговування, але дане обладнання обов’язково повинно бути.

назад
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

  Зворотній зв'язок   Ми зв'яжемось з Вами!
   Залишіть свої контактні дані
   і ми Вам скоро передзвонимо!

   Стенд розвал сходження – ключове обладнання для СТО і автосервісу

   Товар добавлен в корзину Оформить заказ Продолжить покупки
   Ваш заказ оформлен
   Вход
   Восстановление пароля
     Купити в 1 клік