(050) 150-73-29 (050) 560-85-57 (067) 925-26-03
Зворотній зв'язок

Заміна мастил: з чим це пов’язано

Сучасні автосервісні компанії можуть запропонувати цілий спектр послуг, який охоплює всі особливості автомобілів. Дуже популярною послугою є заміна мастил. Дана процедура повинна здійснюватися регулярно, оскільки масло для двигуна автомобіля забезпечує справну роботу всієї системи двигуна внутрішнього згоряння.

Масло виконує безліч найважливіших завдань:

 • Створює ефективний захист всіх деталей двигуна від перегріву;
 • Захищає двигун автомобіля від передчасного зносу;
 • Запобігає появі корозії на поверхні металу;
 • Виводить продукти зносу мотора (металеву стружку);
 • Чи гарантує рідинне тертя між деталями, не допускаючи їх перетирання;
 • Виводить тверді продукти згоряння (сажу, нагар і ін.).

Чому потрібна заміна мастил?

Таким чином, масло виконує безліч важливих дій для повноцінного функціонування автомобіля, однак масло має властивість “зношуватися”. Це пояснюється великими навантаженнями на масло. Тому час від часу слід масло замінювати. Що ж відбувається з маслом? Відомо, що масло піддається впливу дуже високих температур. До складу масла входять вуглеводні, а високі температури провокують їх окислення, в результаті чого присадки втрачають свої функції. Масло починає вбирати різні продукти неповного згоряння і шкідливі домішки, що призводить до в’язкості масла. Яке б не було якісно масло, все одно з часом необхідно здійснювати заміну масла.

Варто розуміти, що масло слід замінювати вчасно, оскільки відпрацьоване масло не захищає двигун автомобіля, а забиває фільтр, масляної насос, маслоприемник. Робота двигуна триває вже без змащення, що може зруйнувати деталі кривошипного механізму і зупинити роботу двигуна.

Із заміною масел сильно пов’язана і заміна мастила, яка гарантує подачу масла до деталей, що труться, охолоджує деталі і видаляє продукти зношування. Мастило вимагає такої ж регулярної заміни, як і масло. Масло і мастило – це необхідні компоненти для справної роботи автомобіля.

назад
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

  Зворотній зв'язок   Ми зв'яжемось з Вами!
   Залишіть свої контактні дані
   і ми Вам скоро передзвонимо!

   Заміна мастил: з чим це пов’язано

   Товар добавлен в корзину Оформить заказ Продолжить покупки
   Ваш заказ оформлен
   Вход
   Восстановление пароля
     Купити в 1 клік