(050) 150-73-29 (050) 560-85-57 (067) 925-26-03
Зворотній зв'язок

Автомобільний домкрат: правильність вибору

У наш час буквально кожен другий є власником автомобіля. Природно, кожен автолюбитель знає про необхідність такого інструменту, як автомобільний домкрат. Фактично, будь-який ремонт машини не може обійтися без даного пристрою. Домкрат завжди повинен бути при машині, оскільки ситуація, коли він знадобиться може виникнути далеко від міста, на трасі, в покинутому селі і т.д. Маючи під рукою автомобільний домкрат Ви завжди зможете швидко і самостійно вирішити проблему.

Автомобільний домкрат являє собою спеціальний пристрій для підняття будь-якого вантажу на певну висоту. Цей підйомний механізм сильно відрізняється від інших тим, що він розташовується знизу вантажу (в нашому випадку автомобіля). Як нам відомо, інші підйомні механізми, на зразок лебідки, розміщуються зверху. До того ж, для автомобільного домкрата не потрібні різні додаткові споруди – троси, ланцюги та ін. Зрозуміло, з часів своєї появи і до наших днів домкрат пройшов певну еволюцію в своєму розвитку. Автомобільні інженери створювали безліч видів домкратів, які відповідали певним умовам, вагою й обсягом вантажу, який потрібно підняти.

Таким чином, на сьогоднішній день існує великий вибір самих різних автомобільних домкратів, але в даній статті ми поговоримо про пневматичну автомобільному домкраті, який ще називають надувним.

Надувний автомобільний домкрат є невеликим мішком з полівінілхлоридної матерії. Цей мішок підкладається під автомобіль, потім надувається газом, що і дозволяє підняти кузов. Існує два різновиди пневматичних домкратів:

 • перший варіант – електричний, при якому мішок заповнюється повітрям, який виробляє зовнішній електричний компресор.
 • другий варіант – мішок наповнюється випускними газами з двигуна через вихлопну трубу.

Який із способів краще важко стверджувати. Все залежить від конкретних обставин. Наприклад, балон, який працює від компресора кілька довговічніше. Однак, автолюбителю доведеться всюди возити з собою компресор і довше чекати заповнення підйомного мішка.

Другий варіант, коли балон наповнюється вихлопом, зручніше, оскільки в результаті більш потужного натиску газів, мішок набагато швидше заповнюється. До того ж, не потрібно носити з собою компресор. Однак, з часом гази можуть негативно впливати на ПВХ матеріал, що трохи знижує довговічність.

Зрозуміло, ніщо не довговічне, і робити вибір автомобільного домкрата слід виходячи з його ефективності і якості.

назад
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

  Зворотній зв'язок   Ми зв'яжемось з Вами!
   Залишіть свої контактні дані
   і ми Вам скоро передзвонимо!

   Автомобільний домкрат: правильність вибору

   Товар добавлен в корзину Оформить заказ Продолжить покупки
   Ваш заказ оформлен
   Вход
   Восстановление пароля
     Купити в 1 клік