(050) 150-73-29 (050) 560-85-57 (067) 925-26-03
Зворотній зв'язок

Автосервісне обладнання економить час клієнта і дозволяє отримати більший прибуток

При виборі обладнання для автосервісу, можна керуватися різними критеріями. Але основні якості, якими має володіти автосервісне обладнання – це надійність, функціональність, якість довговічність. Крім цих умов, обладнання повинно бути недорогим, на ньому має бути приємно і зручно працювати. Бажано щоб виробник такого обладнання був відомим для Вас брендом. Шиномонтажне обладнання, обладнання для ремонту, діагностичне обладнання – все це обладнання скорочує час, витрачений на надання послуг, а також дозволяє отримати додатковий дохід. Крім цього на новому і сучасному обладнанні набагато приємніше і ефективніше працювати. Вибираючи автосервісне обладнання, покупець може зіткнутися з різними факторами – це і рівень цін, і асортимент, термін поставки і умови гарантії поставки. Якщо розглядати російське і китайське автосервісне обладнання, то його вартість значно нижче, ніж європейського обладнання, яке славиться своїм якість, але і високою ціною. Китайське обладнання може бути доставлено без затримок і в максимально короткий термін. Нове та сучасне обладнання для автосервісу, необхідно для того щоб автомайстерня могла отримувати більший прибуток при маленьких витратах робочого часу. Це також дозволяє значно підвищити продуктивність автомайстерні і обслуговувати більшу кількість клієнтів.

Таке обладнання для автосервісу як: установки для діагностики і промивання інжекторів, паливних систем, форсунок, шиномонтажне обладнання і підйомне устаткування різної вагової категорії, установки для обслуговування вантажних автомобілів і автобусів – є найпопулярнішим автосервісним обладнанням на великих і дрібних СТО.

Виробники автосервісного обладнання щороку намагаються впровадити нові технології, які дозволяють користуватися новим набором функцій. Покупці, які набувають нового автосервісне обладнання, набувають і додатковий набір функцій, які дозволяють значно розширювати спектр діяльності СТО та отримувати відповідно більше клієнтів і прибутку. В результаті технічного прогресу автосервісне обладнання ставати не тільки надійніше, але і дозволяє виробляти більше технічних операцій.

назад
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

  Зворотній зв'язок   Ми зв'яжемось з Вами!
   Залишіть свої контактні дані
   і ми Вам скоро передзвонимо!

   Автосервісне обладнання економить час клієнта і дозволяє отримати більший прибуток

   Товар добавлен в корзину Оформить заказ Продолжить покупки
   Ваш заказ оформлен
   Вход
   Восстановление пароля
     Купити в 1 клік