(050) 150-73-29 (050) 560-85-57 (067) 925-26-03
Зворотній зв'язок

Балансувальний станок та інше різне автосервісне обладнання

Від того, що за обладнання буде присутній у вашому сервісі по ремонту машин, залежить працездатність фірми. Клієнти вважають за краще робити ремонт своїх машин в автосервісах, де не тільки хороші ціни і професійні фахівці, а й прекрасне обладнання для автосервісу, за допомогою якого ведеться ремонт їх транспортом. Устаткування для автосервісу дає все: від якості надійності зроблених робіт до обсягу клієнтів, а це – ваші доходи.

Обладнання для шиномонтажу. Є два роду шиномонтажних верстатів: напівавтоматичний і автоматичний. У автоматичного верстата є тільки один мінус – його ціна відсотків на 20 більше, ніж у напівавтомата. Зараз автомобілісти стали застосовувати безкамерні шини. На стандартних шиномонтажних стендах з такими колесами важко працювати. Для роботи з такими колесами застосовується шиномонтажне обладнання з швидкою накачуванням безкамерних коліс. Буває ці пристрої забезпечені такою системою безпеки, вона закріплює колесо на шиномонтажній стенді. У той час коли подається повітря в камеру під високим тиском, активна система безпеки не дозволяє колесу злетіти з пристрою.

Майже жодна шиноремонтний майстерня не обходиться без пристрою для балансування. Надійність пристрою залежить від швидкості обертання валу – чим вона швидше, тим стенд робить більшу кількість вимірювань в хвилину. Від швидкості обертання валу балансувальні стенди діляться на швидкісні – більше 400 оборотів в хвилину, автоматичні (з електроприводом) – 180-200 оборотів в хвилину, напівавтоматичні (з ручним приводом) зі швидкістю обертання – 40-50 оборотів в хвилину.

Всі прилади для діагностики двигунів поділяють на три види: Стандартні пристрої, які видають дані про роботу якоїсь частини двигуна. Скануючі кошти, що зчитують код несправності, який показує комп’ютерна система машини. У них є істотний мінус – працюють вони виключно з заданими системами управління. Як правило, такі пристрої застосовуються в вузькоспеціалізованих ремонтних майстерень. Пристрої 3-ого виду самостійно перевіряють дані двигуна машини. До обчислювальної системи підключається мережа різних показників, яку можна нарощувати до нескінченності.

Для належної продуктивності сьогоднішнього сервісу автомобіля необхідна наявність цілого комплексу обладнання, в нього обов’язково включені, крім усього іншого, стапелі, інакше кажучи, стенд для правки кузовів. Цей стенд, необхідний для різного типу кузовного ремонту, забезпечуючи при цьому чималу економію часу.

назад
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

  Зворотній зв'язок   Ми зв'яжемось з Вами!
   Залишіть свої контактні дані
   і ми Вам скоро передзвонимо!

   Балансувальний станок та інше різне автосервісне обладнання

   Товар добавлен в корзину Оформить заказ Продолжить покупки
   Ваш заказ оформлен
   Вход
   Восстановление пароля
     Купити в 1 клік