(050) 150-73-29 (050) 560-85-57 (067) 925-26-03
Зворотній зв'язок

Секрети вибору дископравного станка

Виправлення колісних дисків автомобіля – одна з найпопулярніших послуг сучасних СТО. Проблема в тому, що без Діськоправільнi станки власнику подібного бізнесу не обійтися. Підбирати дископравний станок потрібно з розумом – цього питання і присвячена наша стаття.

Як вибрати станок для маленького СТО

Крихітний автосервіс обмежений габаритами приміщення і фінансовими можливостями – це накладає відбиток на вибір Дископравний обладнання. Специфіку роботи теж варто враховувати – для легкосплавних та металевих дисків станки будуть різними. Є й універсальні моделі, але вони коштують дорожче.

Оптимальний за габаритами і вартості дископравний станок – Радиал М2 SNG. Модель орієнтована на штамповані диски і дозволяє коригувати головні неполадки – деформацію, биття, механічні пошкодження. Установка має достатньою функціональністю і ефективністю. Змінюючи насадки, ви зможете ремонтувати запчастини різних виробників. Станочная лінійка “Радикал” не унікальна. Існують аналоги зі схожою комплектацією, що забезпечують якісну рихтування поверхні деформованого диска.

Професійне обладнання для великого автосервісу

Можливості великого автосервісу розширені – там відновлюється геометрія литих і сталевих дисків. При цьому габарити обладнання не відіграють істотної ролі. Тут краще використовувати універсальні станки «Сіріус універсал». Найбільш популярна базова модель M SNG, не поступається їй і модифікація серії max, оснащена гідрозажіма SNG.

Перерахуємо головні плюси згаданих моделей:

 • Єдиний принцип функціонування (метод прокатки на поворотних і стаціонарних роликах суміщений з технологією гідроціліндріческой рихтування).
 • Спеціальний різець (диски обробляються навіть після зварювання-рихтування, зовнішня кромка підрізає).
 • Шпиндельна фіксація диска (система кріплення нагадує автомобільну маточину, що гарантує високоточну рихтування).

Універсальні моделі дископравних станків дозволяють усунути елліпсность і повернути автомобільному диску первозданний вигляд. Майстер спокійно ліквідує радіальне і осьове биття, позбавиться від локальних пошкоджень. Автосервіс отримає високі показники окупності і істотно розширить клієнтську базу. Максимальне охоплення аудиторії досягається за допомогою універсальності обладнання. Виросте і безпеку експлуатації виправленого диска.

назад
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

  Зворотній зв'язок   Ми зв'яжемось з Вами!
   Залишіть свої контактні дані
   і ми Вам скоро передзвонимо!

   Секрети вибору дископравного станка

   Товар добавлен в корзину Оформить заказ Продолжить покупки
   Ваш заказ оформлен
   Вход
   Восстановление пароля
     Купити в 1 клік