(050) 150-73-29 (050) 560-85-57 (067) 925-26-03
Зворотній зв'язок

Гаражне обладнання для автосервісу – правильний вибір

Гаражне обладнання, включає в себе величезний асортимент, а саме: автомобільні підйомники (двостоякові, чотиристійкові, плунжерні, ножиці), стенди схід розвал, шиномонтажне обладнання, діагностичне обладнання, гальмівні стенди, лінії технічного контролю, кузовне обладнання (стапель і аксесуари), відра і маслосменноє обладнання, компресора, очисні споруди, фарбувальні камери і фарбопульти, виробничі меблі, пневмоінструмент, який необхідний в гаражі, автосервісі, дилерської СТО.

Також, гаражне обладнання включає: крани гаражні гідравлічні, стійки трансмісійні, підкатні домкрати, стенди для розбирання складання агрегатів, преса гаражні гідравлічні, точильні та свердлильні верстати, лещата і багато іншого. Вибираючи гаражне обладнання для автосервісу слід з особливою ретельністю підбирати зі співвідношення ціна / якість. Низька ціна гаражного обладнання може згодом засмутити якістю. Висока ціна обладнання не означає гарну якість, а тільки відтягує окупність (віддачу вкладених коштів) Вашого гаражного обладнання, тому при виборі гаражного обладнання потрібно завжди шукати золоту середину.

В даний час популярність набуває опалювальне обладнання для приміщень. Основа такої системи – газгольдер.

У наші дні, завдяки сучасним технологіям і розвитку мережі інтернет, виникла можливість вибрати гаражне обладнання для автосервісу в потрібний Вам регіон Росії – Воронеж , Москва , Смоленськ, а так само ближнього і далекого зарубіжжя.

При виборі гаражного обладнання для автосервісів потрібно керуватися таким поняттям, як навантаження на устаткування. Якщо в гаражі або автосервісі великого потоку автомобілів немає, відповідно і гаражне обладнання повинно бути відповідного рівня (більш просте), а якщо ми розглядаємо дилерську СТО, де потік автомобілів великий і автовиробники пред’являють високі вимоги до гаражного обладнання (аж до кольору), то і обладнання повинні бути технологічно краще, надійніше і дорожче, щоб впоратися великими обсягами робіт.

назад
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

  Зворотній зв'язок   Ми зв'яжемось з Вами!
   Залишіть свої контактні дані
   і ми Вам скоро передзвонимо!

   Гаражне обладнання для автосервісу – правильний вибір

   Товар добавлен в корзину Оформить заказ Продолжить покупки
   Ваш заказ оформлен
   Вход
   Восстановление пароля
     Купити в 1 клік