(050) 150-73-29 (050) 560-85-57 (067) 925-26-03
Зворотній зв'язок

Гаражне обладнання для автосервісу

Протягом декількох років автомобільне машинобудування досягло передових позицій. Багато власників автомобільного транспорту і не замислюються про конструкції і обслуговуванні автомобілів. З розвитком автомобілебудування виростає і обслуговуючий сервіс, численні станція ТО та автосервіс пропонують якісні послуги. Багато станції за тривалий час роботи знайшли професійний персонал, який постійно підвищує свою кваліфікацію з виходом новітніх автомобілів на ринок. Якщо люди підвищують свій рівень роботи, то теж саме можна сказати про обладнання автосервісу і його приміщення, яке рік за роком втрачає свої властивості. Протягом довгого часу може пошкодитися гідроізоляція приміщення і об’єктів.

Гаражне обладнання для автосервісу покращує свої якості слідом за розвитком автомобілебудування. Адже гаражне обладнання для автосервісу використовується щодня, тому при виборі гаражного обладнання слід велику увагу приділити якості.

Жодна професійна автомайстерня не може обійтися без сучасного шиномонтажного обладнання. Професійне обладнання для СТО і автосервісу, без якого неможливо відкриття жодної майстерні з ремонту та обслуговування автомобілів включає також діагностичне обладнання і підйомне устаткування. Автомобільні підйомники і домкрати використовуються кожен день, а також самий восстребован запит – це шиномонтаж.

Сьогодні багато СТО та приватні гаражі пропонують шиномонтаж. Якісний монтаж шин потрібно проводити тільки на спеціальному шиномонтажній обладнанні, яке забезпечує безпеку. Тому що професійно виконаний шиномонтаж – це гарантія вашої безпеки за кермом автомобіля. Шиномонтажне обладнання – це набір професійних інструментів для монтажу шин і накачування їх до необхідного тиску. Крім шиномонтажу компресори використовуються і в іншому обладнанні. Фарбувальне обладнання дозволяє проводити окрасончние роботи автомобілів. Фарбувальне обладнання призначене для подачі і розпилення рідких матеріалів різної в’язкості і різного часу життя.

назад
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

  Зворотній зв'язок   Ми зв'яжемось з Вами!
   Залишіть свої контактні дані
   і ми Вам скоро передзвонимо!

   Гаражне обладнання для автосервісу

   Товар добавлен в корзину Оформить заказ Продолжить покупки
   Ваш заказ оформлен
   Вход
   Восстановление пароля
     Купити в 1 клік