(050) 150-73-29 (050) 560-85-57 (067) 925-26-03
Зворотній зв'язок

Вантажний шиномонтаж

На станціях техобслуговування дуже часто застосовують спеціальне обладнання, як: вулканізатор, шиномонтажний верстат, інфрачервоні сушки, споттери. Вони користуються попитом на вантажному і на легковому шиномонтажі. Вулканізатори – являє собою вид спеціального шиномонтажного обладнання, яке необхідне для здійснення ремонтних робіт шин вантажних і легкових автобусів, автомобілів, мототехніки. Виділяють два способи ремонту шин – гаряча і холодна вулканізація. При гарячої вулканізації крім сирої гуми використовують вулканізатори. Професійний вулканізатор найбільш затребуваний на вантажних шиномонтажах. Вулканізатори бувають непрофесійні та професійні, а також настільні і підлогові.

Вантажний шиномонтаж – дуже затребувана послуга, розвиток і успіх якої залежить від правильно обраної майданчика і оснащення. Основне обладнання – це шиномонтажний стенд. Необхідно, щоб був балансування стенд, так як колеса вантажних автомобілів необхідно регулювати.

Шиномонтажний станок – допомагає скоротити час на здійснення робіт і трудові витрати. Він дозволяє автоматизувати роботу, зменшуючи впливу людини на неї. Шиномонтажний верстат вигідний і для клієнта, і для власника. Для власника – плідно і раціонально організувати свою діяльність. Для клієнта – це чудова можливість отримати якісне та швидке обслуговування.

Споттери – це пристрій односторонньої точкового зварювання. Їх застосовують для вирівнювання великих елементів кузова. Завдяки споттер, до поверхні, яка була зіпсована, приварюють кріпильний елемент, за який потім тягнуть викривлену поверхню.

Інфрачервоні сушки – являють собою оптимальний і ефективний спосіб сушіння лакованих і пофарбованих матеріалів і поверхонь під час ремонту автомобіля. Інфрачервоні сушки дають можливість проводити роботу набагато швидше. Використання інфрачервоної сушки допомагає підвищити довговічність поверхні до суворих погодних умов і впливу сонця.

назад
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

  Зворотній зв'язок   Ми зв'яжемось з Вами!
   Залишіть свої контактні дані
   і ми Вам скоро передзвонимо!

   Вантажний шиномонтаж

   Товар добавлен в корзину Оформить заказ Продолжить покупки
   Ваш заказ оформлен
   Вход
   Восстановление пароля
     Купити в 1 клік