(050) 150-73-29 (050) 560-85-57 (067) 925-26-03
Зворотній зв'язок

Як відкрити шиномонтаж?

Багато підприємців, які хочуть відкрити власну шиномонтажную майстерню, не знають, як правильно підійти до цього питання – де краще поставити шіномотажку, яке обладнання придбати і т.д. Сподіваємося, ця стаття допоможе їм обійти «підводні камені» в цьому вельми прибутковому бізнесі.

Як відкрити свій шиномонтаж?

З кожним роком продажі автомобілів по всій території України значно збільшуються. А будь-який автомобіль – як новий, так і старий – вимагає правильного догляду, в тому числі за шинами. Тим більше для їзди по українських дорогах – в нашій країні асфальтування доріг до цих пір виконується методами і технологіями, що забезпечують масу вибоїн і інших “випробувань” для шин і мостів. Існує два сезонні піки, коли відбувається «перевзування»: весна і осінь. Причому осінній період розтягується аж до середини січня, оскільки більшість автолюбителів змінює гуму на зимову далеко не завжди своєчасно. У ці два періоди завантаженість на шиномонтажі найбільша, багато підприємців у цей час навіть наймають додатково майстрів, оскільки штат, який справлявся зі своїми обов’язками влітку і взимку просто фізично не встигає обслужити всіх бажаючих навесні і восени. Крім «перевзування» бажано виконувати і такі послуги, як балансування коліс, дископравлення, заклеювання (ремонт) шин і ін.

Для отримання найбільшого прибутку від такого бізнесу, як шиномонтажний, важливо враховувати кілька основних аспектів:

 • прийнятні розцінки на послуги (в середньому за одне колесо клієнти платять від 15 до 30 грн, найбільш поширена ціна близько 20 грн);
 • високий рівень сервісу: як якості послуг, що надаються, так і непостредственно спілкування з клієнтом;
 • вдале місце розташування.

Рекомендуємо розміщувати шиномонтажі поблизу трас і жвавих доріг. Слід звернути увагу на зручність в’їзду на шиномонтажную майстерню. Також рекомендуємо розміщувати споруди на території АЗС, АТП, біля комплексу СТО.

Один з основних факторів в досягненні успіху – грамотний підбір обладнання.

Для починаючого підприємця досить буде придбати такий набір: шиномонтажний станок, балансувальний верстат, пневмоінструмент, компресор, кілька домкратів (подкатних або пневматичних).

Шиномонтажне обладнання призначене для монтажу і демонтажу шин автомобілів, а також для їх накачування / підкачки до робочого тиску.

Станок шиномонтажний ділиться на автоматичний і напівавтоматичний – відповідно з відхиляється або неотклоняемой монтажної стійкою. Відмінною рисою якісних верстатів є продумана конструкція поворотного столу. Для запобігання вислизання обода під час шиномонтажних робіт, затиски, що знаходяться один навпроти одного, зміщені вправо і вліво відносно діаметральної лінії столу. Таким чином, з’являється додатковий упор, що гарантує відмінну фіксацію обода.

Також треба не забувати про сплату податків. Найбільш правильно для початку оформити діяльність за єдиним податком. Спеціальних дозволів на даний вид діяльності отримувати не потрібно. Термін окупності шиномонтажной майстерні – від 6 місяців до 2-х років в залежності від місця розташування, рівня послуг, цін і т.д.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Автостар» пропонує все для шиномонтажного обладнання.

назад
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

  Зворотній зв'язок   Ми зв'яжемось з Вами!
   Залишіть свої контактні дані
   і ми Вам скоро передзвонимо!

   Як відкрити шиномонтаж?

   Товар добавлен в корзину Оформить заказ Продолжить покупки
   Ваш заказ оформлен
   Вход
   Восстановление пароля
     Купити в 1 клік