(050) 150-73-29 (050) 560-85-57 (067) 925-26-03
Зворотній зв'язок

Як вибрати компресор?

І так, Ви вирішили придбати для своєї майстерні компресор. Вибір не такий простий, як на перший погляд: компресор з ремінним приводом , коаксильной, масляний або безмасленного тощо. Вибираючи компресор слід пам’ятати, що його характеристики повинні відповідати за потрібне для Вашої роботи параметрам і запитам.

Для початку, варто нагадати для яких робіт використовується автомобільний компресор.

Компресор – це незамінний пристрій на будь-якій сучасній автосервісної майстерні. За допомогою цього механізму допоміжних інструментів можна сильно розширити спектр послуг ремонтних можливостей майстерні. Компресор допоможе здійснити фарбування машини, продування, нанести антикорозійний склад навіть в найбільш приховування місця машини, провести роботу з шліфувальним пневматичним інструментом, з гайковертом та інші роботи. Компресор може використовуватися не тільки для всіляких робіт, пов’язаних з фарбуванням автомобіля. Як би там не було, компресор – це необхідний інструмент, що дозволяє розширити функціональність підприємства і збільшити прибуток майстерні.

Які бувають компресори?

Перш ніж вибрати компресор варто визначитися для яких робіт Ви будете використовувати цей інструмент: виключно для фарбування або для гаражного ремонту.

Найпопулярніші компресори для фарбування машини і ремонтних робіт – повітряні поршневі компресори. Вони можуть бути масляними або безмасляними. Даний тип компресорів дуже зручний і зрозумілий у використанні, надійний і міцний.

Який же тип поршневого компресора краще – масляний або безмасляний? Якщо компресор потрібен Вам для найпростіших робота на кшталт підкачки коліс, фарбування хвіртки в гаражі, то можна обійтися безмасляним варіантом. До того ж, цей тип компресора дуже дешевий. Однак, як серйозний помічник для автосервісу даний вид компресора не підходить. Отже, варто звернути увагу на масляний компресор. Всі типи масляних компресорів мають одну загальну особливість: масло заливається в картер поршневого приводу. Звідси і назва.

У свою чергу, масляні повітряні поршневі компресори можуть бути з ремінним приводом або прямим.

Компресор з ремінним приводом – це надійний і довговічний варіант, який має особливу міцну конструкцію. Компресор з ремінним приводом є більш вигідним і функціональним типом, оскільки має дуже надійну систему повітряного охолодження. Крім того, обертання електродвигуна відбувається з невеликою частотою, а діаметр маховика більший, ніж у шківа двигуна.

Варто відзначити, що компресор з ремінним приводом також має два типи: одноступінчатий і двоступінчастий. Більшість фахівців вважають за краще саме двоступеневі, оскільки вони тихо працюють і дають хорошу продуктивність.

назад
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

  Зворотній зв'язок   Ми зв'яжемось з Вами!
   Залишіть свої контактні дані
   і ми Вам скоро передзвонимо!

   Як вибрати компресор?

   Товар добавлен в корзину Оформить заказ Продолжить покупки
   Ваш заказ оформлен
   Вход
   Восстановление пароля
     Купити в 1 клік