(050) 150-73-29 (050) 560-85-57 (067) 925-26-03
Зворотній зв'язок

Крани для зняття двигунів

Сучасні служби автосервісу для залучення клієнтів розширюють спектр своїх послуг. Проте, однією з найбільш затребуваних послуг є ремонт автомобільного двигуна, який має на увазі зняття двигуна. Природно, робота ця досить важка і складна, що вимагає спеціальні крани для зняття двигунів . Адже при добуванні двигуна, як правило доводиться витягувати і елементи ходової, що просто не реально без застосування спеціалізованої точної і міцної техніки.

Варто нагадати, що витяг двигуна та інших силових пристроїв – це лише перший етап ремонту. Потім приступають безпосередньо до ремонту, фіксуючи двигун на спеціальному підйомному крані. На сьогоднішній день існує безліч різних варіантів підйомної техніки для автосервісу:

 • складні компактні крани для зняття двигунів;
 • нескладні статичні підйомні крани;
 • крани з гідравлічним приводом;
 • підйомні крани для зняття двигунів з ручним приводом;
 • та ін.

Спеціальна підйомна техніка сильно спрощує і прискорює роботу з вилучення автомобільного двигуна і подальші ремонтні процедури. Як наслідок, збільшується продуктивність працівників автосервісної компанії і якість їх роботи. Не дивно, що власники перспективних автосервісних майстерень повинні дбати про забезпечення автосервісу сучасної спеціалізованою технікою.

Сучасні крани для зняття двигунів досить мобільні і зручні. Головна особливість – абсолютна точність роботи, що дуже важливо, адже неакуратне і неточне витяг двигуна може призвести до пошкодження автомобіля або двигуна.

Зрозуміло, матеріал крана для зняття двигунів повинен бути якісним, міцним і надійним. Придбати підйомний кран відмінної якості і точності можна на сайті компанії “Автостар” – https://avtostar.com.ua у відповідному розділі КРАНИ ДЛЯ ЗНЯТТЯ ДВИГУНІВ.

назад
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

  Зворотній зв'язок   Ми зв'яжемось з Вами!
   Залишіть свої контактні дані
   і ми Вам скоро передзвонимо!

   Крани для зняття двигунів

   Товар добавлен в корзину Оформить заказ Продолжить покупки
   Ваш заказ оформлен
   Вход
   Восстановление пароля
     Купити в 1 клік