(050) 150-73-29 (050) 560-85-57 (067) 925-26-03
Зворотній зв'язок

Лазерний шиномонтаж. Майбутнє починається сьогодні

Шиномонтаж або самостійна заміна шин? Для більшості сучасних автолюбителів це вже не питання – вибір однозначно за професійною заміною покришок. Сервісний шиномонтаж не тільки гарантує якість і надійність гуми, але і дозволяє заощадити гроші і час.

Мабуть, жодна частина автомобіля не вимагає такої пильної уваги, і такого ретельного догляду, як шини – адже саме покришки забезпечують «сталевому коню» надійний контакт з дорожнім полотном, і саме від стану гуми багато в чому залежить безпека водія і пасажира автомобіля. Разом з тим, висока динаміка сучасного життя значно скорочує час на «переобувку» автомобіля «з почуттям, з толком, з розстановкою». Навіть вибір відповідних покришок з величезного числа пропозицій вже справа нелегка і довгий, не кажучи вже про те, що шиномонтаж з урахуванням всіх технічних вимог сучасних високотехнологічних покришок передбачає наявність не тільки певних навичок, а й відповідного обладнання.

Не дивно, що сьогодні все більшої актуальності набуває професійний шиномонтаж, заснований на принципах якості, надійності і оперативності обслуговування. Сучасний шиномонтаж – це комплексний підхід до заміни шин, який передбачає не просто банальну установку покришок на диски або підкачування шин, а ряд заходів по збірці підходящої гуми, оптимізації, балансуванню коліс, перевірці тиску.

Так, наприклад, дуже поширеною проблемою для автолюбителів стає заміна шин заводської комплектації – зіткнувшись з величезною кількістю індексів, типорозмірів і швидкісних показників сучасних покришок можна просто заплутатися. Не менш складною стає і проблема сезонної заміни гуми, адже тут треба враховувати не тільки параметри автомобіля, але і якість дорожнього полотна на пару з передбачуваним «температурним режимом». Професійний шиномонтаж – мабуть, єдине адекватне рішення цих проблем: в сервісних центрах працюють досвідчені фахівці, які швидко підберуть і встановлять покришки, що ідеально підходять даному автомобілю. Шиномонтаж здійснюється за допомогою спеціального обладнання, що дозволяє зробити процедуру заміни коліс більш точної і швидкої.

Як відомо, на різні автомобілі йдуть різні за розміром автошини. З появою на наших дорогах автомобілів класу преміум, «крутих» джипів, лімузинів і спорт-карів, виникла потреба їх обслуговування. Але не кожен верстат шиномонтажний може монтувати низькопрофільні шини, шини великого діаметра, броньовані автошини та т.д. До того ж не кожне обладнання дозволяє зробити це якісно.

На зміну існуючого обладнання прийшло нове покоління повністю автоматизованих безконтактних верстатів-роботів.

Природно зросли вимоги до автомобільних шин, і їх обслуговування.

Виникла необхідність проведення робіт на якісно новому рівні точності.

І в зв’язку з цим стали широко застосовувати інноваційні верстати з застосуванням лазерних технологій третього тисячоліття. В яких просторові лазери сканують рельєф колеса. Комп’ютери обчислюють осьові і радіальні биття, і оптимізують їх (зводять до нуля). А вже після цього проводитися балансування колеса, і спеціальна програма визначає точне розташування коліс на автомобілі, з урахуванням решти допустимих відхилень.

Звичайно, таке обладнання ставитися до категорії преміум класу і коштує на перший погляд дорого. Однак, якщо врахувати, що за ці гроші споживач отримує безсумнівний комфорт, і плавність ходу при русі, збільшення ресурсу деталей підвіски до 50%, збільшення пробігу покришок на 10-15%, економію палива на 3-4%, то ціна здасться цілком прийнятною .

назад
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

  Зворотній зв'язок   Ми зв'яжемось з Вами!
   Залишіть свої контактні дані
   і ми Вам скоро передзвонимо!

   Лазерний шиномонтаж. Майбутнє починається сьогодні

   Товар добавлен в корзину Оформить заказ Продолжить покупки
   Ваш заказ оформлен
   Вход
   Восстановление пароля
     Купити в 1 клік