(050) 150-73-29 (050) 560-85-57 (067) 925-26-03
Зворотній зв'язок

Устаткування для автосервісу – відкриття майстерні

Вітчизняними дорогами щодня снують тисячі автомобілів, які мають властивість з часом виходити з ладу. Особливо часто на наших дорогах зношуються підвіски, шини. Зрозуміло, регулярне технічне обслуговування повинно проводитися раз на півроку, але іноді машина потребує ремонту до цього терміну. Безсумнівно, послуги автосервісу завжди будуть актуальні, а обладнання автосервіс буде ефективно відновлювати пошкоджені деталі автомобілів. Отже, відкриття власного підприємства для автосервісу – це дуже вигідна і прибуткова справа.

Звичайно, відкриваючи майстерню слід для початку придбати найбільш ходове обладнання для автосервісу, яке принесе прибуток відразу і швидко окупить вкладення в устаткування. Найбільш прибуткове вкладення в автосервіс – це придбання шиномонтажного обладнання, яке коштує не так уже й дорого. Правильно буде розмістити свою майстерню біля великої траси, де багато потенційних клієнтів. Хорошим місцем розташування для шиномонтажной майстерні є місце біля автозаправки, гаражного комплексу.

Крім розташування важливо визначити приміщення. З огляду на той факт, що шиномонтажне обладнання не займає багато місця, цілком можна обійтися маленьким фургоном. У ньому буде зберігатися обладнання, а ремонт можна здійснювати на вулиці, поруч з фургоном. Ще одним варіантом є невеликим боксом з дахом. Фургон зручний тим, що для нього завжди можна знайти місце дешево і сердито. Однак, фургончик буде тільки першим етапом у розвитку автосервісного підприємства. Надалі можна буде знайти місце для якісно обладнаного боксу.

Вибір обладнання для автосервісу – це важливе питання. Слід знати, що шиномонтажні роботи можуть включати кілька дій, для яких знадобитися різні агрегати: зняття коліс, заміна покришок, камер, балансування коліс. Для балансування коліс потрібно буде придбати спеціальний стенд.

Надалі, після того, як шиномонтажна майстерня почне приносити прибуток і обороти збільшаться, можна поступово розширювати автосервісні послуги, набуваючи автомобільний підйомник, діагностичне обладнання, стенд розвал сходження тощо.

назад
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

  Зворотній зв'язок   Ми зв'яжемось з Вами!
   Залишіть свої контактні дані
   і ми Вам скоро передзвонимо!

   Устаткування для автосервісу – відкриття майстерні

   Товар добавлен в корзину Оформить заказ Продолжить покупки
   Ваш заказ оформлен
   Вход
   Восстановление пароля
     Купити в 1 клік