(050) 150-73-29 (050) 560-85-57 (067) 925-26-03
Зворотній зв'язок

Обладнання для автосервісу в регіонах України

Устаткування для автосервісу грає важливу роль в якості робіт станцій технічного обслуговування автомобілів (СТО), отже, до вибору конструкцій необхідно підходити дуже серйозно, так як навіть найкращий фахівець не зможе виконати ремонт сучасного автомобіля без відповідного оснащення.

Обладнання для автосервісу має включати в себе вантажопідйомне обладнання різних видів, шиномонтажні, точильні верстати, генератори, зварювальні апарати, компресори та багато іншого. Досить висока вартість обладнання для автосервісу досить швидко окупається (термін окупності близько 2-х місяців), що дає можливість розширення асортименту обладнання та, отже, спектра послуг, які надає ваша автомайстерня.

Необхідною складовою оснащення є підйомники, адже саме вони дозволяють без проблем працювати з автомобілем, досліджувати його, проводити всі необхідні дії в зручному ракурсі. Підйомники поділяються на чотири різних види: двостоякові, чотиристійкові, ножиці і плунжерні. Ви можете вибирати підйомник, грунтуючись на таких факторах, як наявність місця в робочому приміщенні, де плануєте його розмістити, або особливості конструкцій автомобілів, з якими плануєте працювати. Взагалі, бажано оснастити підприємство декількома типами підйомників, для роботи в різних ситуаціях.

Слід оснастити центр і шиномонтажних обладнанням і пристроями для заміни масла, так як ці послуги користуються попитом, і клієнти потребують них практично кожен день. Все що вам потрібно для успішного проведення шиномонтажу, це балансування стенд, компресор, вулканізатор, обладнання для правки і прокатки дисків, шиномонтажний підйомник або домкрат, пневматичні гайковерти, зачистки.

Для заміни масел і інших рідин вам необхідно придбати пристрої зливу і затоки.

Жоден автосервіс не може обійтися без компресорного обладнання, яке забезпечує стисненим повітрям всі пристрої центру, для роботи яких він необхідний, такими пристроями є об’єкти слюсарних, шиномонтажних, кузовних та фарбувальних постів. Компресори можуть бути поршневими і гвинтовими, про те який з них найкраще вибирати для свого автосервісу майстри повинні вирішувати, ґрунтуючись на питаннях інтенсивності використання і необхідної кількості стисненого повітря. Якщо сервіс пропонує клієнтам косметичний, а також глибокий технічний ремонт, йому доведеться обзавестися пристроями для фарбування і сушки.

Фарбувально-сушильна (покрасочная) камера призначена для фарбування розпиленням з фарбувальних пістолетів (фарбопультів і пульверизаторів в комплектацію не входять) всієї поверхні сучасних автомобілів, ремонту деталей і сушки, при цьому конструкція забезпечує чистоту і санітарні норми в зоні управління. У повній комплектації. Фарбувально-сушильна (покрасочная) камера забезпечує вентиляцію, продування повітрям, сушку, видалення відпрацьованих газів та інші операції, що забезпечує основні вимоги по обробці поверхонь автомобілів. Фарбувально-сушильна (покрасочная) камера складається з основного приміщення, освітлювальної апаратури, системи припливно-витяжної вентиляції, системи продувки повітрям, системи видалення відпрацьованих газів, і системи управління. Встановлюється фарбувально-сушильна камера (покрасочная) або на чистий рівну підлогу, відхилення за рівнем не повинна перевищувати 5 мм, або в приямок, який викопується по всьому периметру фарбувально-сушильної камери і агрегатної групи. Фарбувально-сушильна (покрасочная) камера не є автоматичною і всі роботи в нех виробляє маляр з використанням фарбувальних пістолетів і фарбопультів (в комплектацію камери не входять і поставляються окремо). Фарбувально-сушильна (покрасочная) камера відноситься до складного обладнання, і включає в себе механічну частину, електричні компоненти, фільтруючі матеріали, і багато інших деталі.Поетому при щоденній роботі звертайте особливу увагу на обслуговування і ремонтні роботи.

На сьогодні існує велика мережа філій, що дає можливість покупцям купувати обладнання для автосервісу в Україні в різних її регіонах. Через інтернет-магазин можливо замовляти і отримувати товар протягом одного дня, перебуваючи в офісі або вдома за комп’ютером.

назад
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

  Зворотній зв'язок   Ми зв'яжемось з Вами!
   Залишіть свої контактні дані
   і ми Вам скоро передзвонимо!

   Обладнання для автосервісу в регіонах України

   Товар добавлен в корзину Оформить заказ Продолжить покупки
   Ваш заказ оформлен
   Вход
   Восстановление пароля
     Купити в 1 клік