(050) 150-73-29 (050) 560-85-57 (067) 925-26-03
Зворотній зв'язок

Обладнання для шиномонтажу: оснащуємо підприємства по обслуговуванню та ремонту автомобілів

Шиномонтажне обладнання представляє такий вид обладнання для сучасного автосервісу, який включає в себе, мабуть, найбільшу кількість різних різновидів і типів обладнання. Це пов’язано з самим характером шиномонтажних робіт, які відрізняються високим ступенем затребуваності і рентабельності. У зв’язку з цим, шиномонтажні роботи дуже часто є основною і єдиною спеціалізацією цілих підприємств.

Крім цього, в сучасних умовах набув поширення, так званий, мобільний шиномонтаж. В цьому випадку, шиномонтажне підприємство являє собою пересувний автофургон, на якому встановлено все необхідне обладнання. Цей принцип організації роботи шиномонтажу забезпечує високу ступінь рентабельності за рахунок забезпечення виконання великого обсягу замовлень, завдяки високому ступеню зручності для клієнта. Зрозуміло, що головною вимогою, якій має відповідати шиномонтажне обладнання в умовах такого мобільного сервісу, є його компактність і зручність використання.

Проте, професійне комплексне підприємство з обслуговування та ремонту автомобілів має бути оснащено відповідним типом обладнання для шиномонтажу. Таке шиномонтажне обладнання може забезпечити досить значну частину прибутку автосервісу. До основного типу цього обладнання відносяться шиномонтажні верстати, які забезпечують безпосереднє виконання робіт по шиномонтажу і ремонту автомобільних шин. Правда шиномонтажні верстати не є єдиним типом устаткування, яке використовує шиномонтажне підрозділ комплексного автосервісу, або профільне шиномонтажне підприємство. Відповідно до функціонального призначення шиномонтажне обладнання також може поділятися на діагностичне, балансувальне, обладнання для вулканізації шин, обладнання для ремонту колісних дисків та інші види допоміжного обладнання.

Необхідно зауважити, що всі перераховані типи обладнання є необхідними для забезпечення якісного та повноцінного обслуговування клієнтів в цьому напрямку. Більш того, допоміжне обладнання для шиномонтажу дозволяє вивести шиномонтаж далеко за рамки сезонного сервісу, в якому основна частина замовлень припадає на осінній і весняний період.

назад
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

  Зворотній зв'язок   Ми зв'яжемось з Вами!
   Залишіть свої контактні дані
   і ми Вам скоро передзвонимо!

   Обладнання для шиномонтажу: оснащуємо підприємства по обслуговуванню та ремонту автомобілів

   Товар добавлен в корзину Оформить заказ Продолжить покупки
   Ваш заказ оформлен
   Вход
   Восстановление пароля
     Купити в 1 клік