(050) 150-73-29 (050) 560-85-57 (067) 925-26-03
Зворотній зв'язок

Основні типи компресора для автомобіля

Сучасні автосервісні майстерні в обов’язковому порядку набувають компресор автомобільний, оскільки даний прилад значно розширює спектр послуг. Однак, компресор для автомобіля – це не тільки прерогатива автосервісних служб, придбати даний інструмент може і “розуміє” власник машини. Автокомпресор використовується для підкачки шин і фарбування авто. Варто відзначити, що ручні або ножні насоси для накачування шин – це пережиток минулого. Компресор для автомобіля представляє собою електричний прилад, що працює від акумулятора машини або звичайного прикурювача. Головна функція компресора – швидка накачування коліс фактично без зусиль. При цьому, накачування відбувається якісно і ефективно.

Нагадаємо, що раніше компресор для автомобіля був виключно мрією для власників авто. Тепер же, цей агрегат можна придбати без проблем. Єдиною проблемою є велика кількість товару і різновидів, що для не професіонал створює певні складнощі. Головне правило при покупці: уникати на диво дешевих варіантів. Хороший і якісний компресор апріорі не може коштувати дешево. Купувати ж дешевий варіант не має сенсу – він швидко вийде з ладу і кидає у зайві розтрати.

Основні типи компресорів

І так, перший критерій вибору – якість. Тепер слід вибрати відповідний тип компресора. Щодо влаштування є два види: поршневі і мембранні.

Поршневий компресор для автомобіля – найкращий тип, які користується великим попитом серед майстрів автосервісу і автовласників. Цей варіант найнадійніший, міцний, зносостійкий і довговічний. Такі характеристики забезпечуються особливостями виготовлення.

Мембранний компресор має свої переваги. Однак, такий тип рідко набувають, оскільки в зимовий час з ним працювати неможливо. Коли температура низька, то головна робоча деталь – гумова мембрана може затвердіти, стиснутися і зруйнуватися при навантаженні. Даний варіант популярний для накачування в теплу пору шин для велосипеда, наприклад.

Також, при виборі важливо підібрати відповідну продуктивність. Вибір даного показника залежить від розміру шин, які будуть накачувати. Варто зазначити, що більшість сучасних машин можна накачати з тиском 1.8-3 кг / см2. Отже, можна придбати компресор з продуктивністю близько 40 л / хв.

назад
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

  Зворотній зв'язок   Ми зв'яжемось з Вами!
   Залишіть свої контактні дані
   і ми Вам скоро передзвонимо!

   Основні типи компресора для автомобіля

   Товар добавлен в корзину Оформить заказ Продолжить покупки
   Ваш заказ оформлен

    Купити в 1 клік