(050) 150-73-29 (050) 560-85-57 (067) 925-26-03
Зворотній зв'язок

Особливості вибору стендів розвал сходження

Кожен автовласник розуміє, навіщо потрібен стенд розвал сходження і чому без нього не можна обійтися. Значення словосполучень розвал-сходження або сходження-розвалу полягає в регулюванні кутів при установці коліс машини. В першу чергу, дана операція забезпечує безпеку. Ймовірно багато автовласників стикалися з проблемою швидкого “з’їдання” недавно купленої гуми. Ще неприємніше, коли автомобіль “веде” на поворотах або “несе” в сторону, навіть в сонячну погоду без опадів. Природно, їздити на машині з подібними дефектами не тільки незручно, але й небезпечно. Вищезазначені вади свідчать про необхідність правильно відрегулювати кути. Для цього і потрібно стенд розвал сходження .

Як часто потрібно робити розвал сходження?

Фахівці рекомендують здійснювати дану операцію, коли пробіг авто досягне від 10 до 15 тисяч км (для машин вітчизняного виробництва) або до 30 тисяч км (для іномарок). У деяких випадках, рекомендується скористатися стенд розвал сходженням , щоб змінити кліренс авто або провести ремонт ходової частини.

 • Розвал сходження – це затребувана послуга, тому на сьогоднішній день виникає все більше ділянок для точного регулювання цих показників. Для якісної і швидкої регулювання використовується стенд розвал сходження та інше сучасне обладнання, яке демонструє високу точність роботи. Для повноцінного укомплектування ділянки набувають:
 • поворотні кола;
 • підйомник;
 • траверса;
 • стенд розвал сходження;
 • рухливі платформи.

Stend-razval-shozhdenie-avtostar-2

Як правильно підібрати стенд розвал сходження?

При виборі даного обладнання необхідно:

1. Знайти об’єктивні та актуальні відомості про стенд розвалу сходження . Йдеться про технічні характеристики, міцності, відповідно до умов експлуатації та ін. Важливо отримати інформацію від компетентних фахівців. Зрозуміло, всю отриману інформацію необхідно самостійно проаналізувати, а потім, з огляду на свої грошові реалії, зробити остаточний вибір.

2. Пам’ятайте, що стенд розвал сходження – це техніка, яка потребує постійного технічного супроводу:

 • оновлення баз даних авто;
 • ремонт або заміна вузлів, які прийшли в непридатність;
 • калібрування;
 • повноцінний “апгрейд” всього обладнання і т.д.

Для цього, необхідно мати зв’язок з продавцями, знаючи, що через рік ви зможете з ними вирішити подібні технічні питання. Без технічного супроводу, придбаний дорогий стенд , стане просто дорогою іграшкою, яка скоро вийде з ладу.

Які бувають розвал сходження?

Сучасний ринок надає можливість придбати різні види стенд розвал сходжень. Серед них варто відзначити комп’ютерні стенди, які отримали великий споживчий попит. Також досить затребувані стенди з різними типами зв’язку між станцією (комп’ютер) і датчиками. Сюди можна віднести радіоканальні зв’язок, кордової, 3D або інфрачервону. Ще можна назвати лазерні стенд розвал сходження і оптичні.

назад
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

  Зворотній зв'язок   Ми зв'яжемось з Вами!
   Залишіть свої контактні дані
   і ми Вам скоро передзвонимо!

   Особливості вибору стендів розвал сходження

   Товар добавлен в корзину Оформить заказ Продолжить покупки
   Ваш заказ оформлен
   Вход
   Восстановление пароля
     Купити в 1 клік