(050) 150-73-29 (050) 560-85-57 (067) 925-26-03
Зворотній зв'язок

Підйомники для автосервісу – запорука успішної роботи СТО

Запорукою справної і якісної роботи будь-якої автосервісної станції є три ключові чинники: професійний автомеханік, хороші інструменти і міцні підйомники для автосервісу . Найбільш важливим фактором виступає саме наявність якісного підйомника. Навіть найдосвідченіший і кращий механік не зможе якісно виконати свою роботу на старому і не ефективному підйомнику або при його відсутності. У свою чергу, якісний сучасний підйомник зможе в рази збільшити продуктивність праці навіть не дуже досвідченого майстра.

Підйомники для автосервісу – незамінний помічник для СТО

Підйомник або підйомники (в залежності від розміру майстерні) – це основа будь-якої СТО. Адже більшість робота по ремонту та обслуговуванню автомобілів пов’язані з необхідністю “піднімати” машину. До того ж, “розуміють” клієнти, в перші відвідали вашу автосервісних майстерню, складуть своє враження про сервіс, побачивши автомобільний підйомник. Багато в чому, репутація автосервісного обслуговування залежить саме від даної спецтехніки.

Підйомник для автосервісу представлений на сучасному ринку спецтехніки в великій різноманітності. Вибір певного варіанту залежить від фінансових можливостей СТО, від головного призначення підйомника і від розмірів приміщень.

Найбільшим попитом користуються 2-стійку і 4-стійку підйомники для автосервісу, які ідеально справляються з ремонтом машини і підходять під розвал-сходження.

Не завжди є можливість придбати повноцінний стаціонарний автомобільний підйомник через малі габарити майстерні. В такому випадку можна звернути увагу на компактні ножиці моделі або плунжерні, що створить можливість зберегти багато корисного простору в майстерні.

Двостійкові підйомники для автосервісу – це класична спецтехніка, встановлена ​​в більшості автосервісних майстерень. Фактично, більше половини ремонтних операцій не обходиться без двостійкового підйомника. Даний вид підйомника має дві спеціальні “лапи”, які рівномірно рухаються по вертикальних стійок (дві).

Плунжерні підйомники для автосервісу нагадують двухсточние підйомники. Головна відмінність – це можливість ховати всю конструкцію в підлогу, що сильно економить площу автосервісної майстерні.

Ножиці автомобільні підйомники закріплюють машину на спеціальній платформі, що дещо обмежує доступ до машини, на відміну від тих же “лап”. Однак, при цьому економиться більше простору.

назад
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

  Зворотній зв'язок   Ми зв'яжемось з Вами!
   Залишіть свої контактні дані
   і ми Вам скоро передзвонимо!

   Підйомники для автосервісу – запорука успішної роботи СТО

   Товар добавлен в корзину Оформить заказ Продолжить покупки
   Ваш заказ оформлен
   Вход
   Восстановление пароля
     Купити в 1 клік