(050) 150-73-29 (050) 560-85-57 (067) 925-26-03
Зворотній зв'язок

Правильний вибір гаражного обладнання

Якщо Ви щасливий власник нового автомобіля, не розраховуйте, що рано чи пізно не виникнуть які-небудь проблеми. З якої причини будь-яка система в автомобілі може вийти з ладу. Навіть найдорожчі моделі не є винятком. Причиною може бути що завгодно, а в першу чергу погані дороги. Для виявлення проблеми і неполадок потрібне спеціальне гаражне обладнання для автосервісу. В першу чергу діагностичне. Будь автосервісний центр може запропонувати якісне автосервісне обладнання, яке допоможе визначити неполадки на самому ранньому етапі їх прояви. Завбачливо проведена діагностика допоможе в майбутньому уникнути багатьох неприємних проблем.

Будь-який професійний автосервіс дуже відповідально ставитися до вибору гаражного обладнання. В першу чергу береться до уваги таке поняття, як навантаження на устаткування. Залежно від цього фактора і вибирають відповідне обладнання.

Наприклад, якщо у Вашому гаражі або автосервісній центрі великий потік автомобілів відсутня, то автосервісне обладнання повинно бути більш простого рівня. Що стосується дилерських СТО, то тут потік автомобілів зазвичай зашкалює. Отже, автовиробники ставлять більш високі вимоги до гаражного обладнання. У такому випадку навіть колір обладнання має значення. І зрозуміло, саме обладнання повинно бути більш надійним і якісним, більш дорогим і технологічно краще. Обладнання повинно бути розраховане на великі навантаження.

Досить значна частина гаражного обладнання для автосервісу передбачена для ремонту транспортних засобів. Особливо це відноситься до станцій технічного обслуговування. У гаражне обладнання входить велика кількість різних пристроїв і інструментів. Але найголовніше – це шиномонтажне обладнання, автомобільні підйомники, вулканізатори, верстати для правки і балансування дисків, зварювальні апарати та ін.

Так чи інакше, для підтримки свого автомобіля в хорошому стані слід час від часу перевіряти працездатність його агрегатів і систем, застосовуючи для цього автосервісне обладнання для діагностики. Краще запобігти “хвороба”, ніж лікувати її наслідки.

назад
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

  Зворотній зв'язок   Ми зв'яжемось з Вами!
   Залишіть свої контактні дані
   і ми Вам скоро передзвонимо!

   Правильний вибір гаражного обладнання

   Товар добавлен в корзину Оформить заказ Продолжить покупки
   Ваш заказ оформлен
   Вход
   Восстановление пароля
     Купити в 1 клік