(050) 150-73-29 (050) 560-85-57 (067) 925-26-03
Зворотній зв'язок

Переваги електрогайковерти

Сучасні автосервісні майстерні і станції технічного обслуговування використовують для ефективного шиномонтажу і різних ремонтних операцій всілякі підручні інструменти. Ці інструменти мають широке коло застосування і цілком придатні не тільки для автосервісних центрів, а й для автолюбителів, особистих майстерень. Великим попитом серед інструментів автосервісу користуються Електрогайковерти .

Ми живемо в ХІХ столітті і ручна праця поступово замінюється більш зручними автоматизованими варіантами. Наприклад, гайки коліс легковий або вантажний машини раніше закручувалося і відкручувалися руками. Потім ця трудомістка дію стали здійснювати за допомогою пневмогайковерти, що значно полегшило роботу. Пневматика – це надзвичайно популярний інструмент в нашій країні, який незамінний в автосервісі. Хоча, так чи вже незамінний? Справа в тому, що в Європі вже пару десятків років використовують більш ефективний варіант – електро гайковерти. Тепер і в нашій країні пневмогайковерт повільно поступається більш досконалого варіанту.

Гайковерти – це зручний інструмент, який швидко і якісно відкручує / закручує гайки коліс, працює з різьбовими з’єднаннями. Сучасний шиномонтаж та автосервіс складно уявити без цього інструменту.

Електрогайковерти або пневмогайковерти?


Як вже було зазначено, існує два варіанти гайковертов – пневматика та електрика.

Пневматика має невелику вагу і енергоємність. Гайковерт даного моделі використовує стиснене повітря без іскрових моментів. Пневматика може мати різну потужність, різний діаметр різьблення та ін. Незручність пневматики полягає в необхідності тримати його в руках, що негативно впливає на силу удару. Пневматика не так економічна, як електрика. Працювати з пневматикою легше, ніж в ручну, однак фізичне навантаження на оператора достатньо велика, що робить роботи з ним трудомісткими і більш тривалими за часом.

Електрогайковерти більш функціональні і можуть поєднувати два режими: ручний і автоматичний. Сила удару у даного варіанту значно більше, електро гайковерт більш економний, робота з ним безпечна і не складна. Важливою перевагою є можливість без проблем відремонтувати інструмент, тоді як майстерню для ремонту пневматики знайти зараз важко.

Таким чином, стає очевидно, чому популярність електро гайковертов тільки збільшується.

назад
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

  Зворотній зв'язок   Ми зв'яжемось з Вами!
   Залишіть свої контактні дані
   і ми Вам скоро передзвонимо!

   Переваги електрогайковерти

   Товар добавлен в корзину Оформить заказ Продолжить покупки
   Ваш заказ оформлен
   Вход
   Восстановление пароля
     Купити в 1 клік