(050) 150-73-29 (050) 560-85-57 (067) 925-26-03
Зворотній зв'язок

Переваги компресора з ремінним приводом

Існує велика різноманітність поршневих пристроїв, проте більшість підприємств вибирають саме пристрої з ремінним приводом. Компресор з ремінним приводом вважається особливо надійним з усіх видів компресорного устаткування. Дані пристрої мають два-три циліндри, завдяки яким і пресується повітря. Компресор з ремінним приводом надзвичайно продуктивний і буде служити дуже тривалий час. Не дивно, що цей вид компресорного устаткування дуже активно використовують у багатьох професійних областях:

 • Автосервіси і невеликі компанії автомобільного напрямку;
 • Середні промислові виробництва, які мають потребу у великій ресурсі і високої продуктивності до 2000 літрів в хвилину;
 • Різні деревопереробних і металообробні виробництва.

Конструкція компресора з ремінним приводом має особливості, які забезпечують високий рівень надійності, оскільки маховик компресорної головки і двигун з’єднані ременем передачі.

Особливою популярністю компресори з ремінним приводом користуються в промисловості, адже даний пристрій має низьку робочу температуру, високу продуктивність, надійність і довгий термін служби. До того ж, поршневі компресори з ремінним приводом можуть довго і інтенсивно працювати.

Компресори з ремінним приводом мають незаперечні переваги перед пристроями з прямим приводом, оскільки компресори з ремінним приводом при тому ж рівні продуктивності, що і у компресорів з прямим приводом, можуть знизити частоту, з якою працює двигун фактично вдвічі. Компресори з ремінною передачею можуть зменшувати обороти завдяки змінам передавального числа між двигуном і компресорної головкою.

Дана обставина значно збільшує термін служби самого приводу.

назад
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

  Зворотній зв'язок   Ми зв'яжемось з Вами!
   Залишіть свої контактні дані
   і ми Вам скоро передзвонимо!

   Переваги компресора з ремінним приводом

   Товар добавлен в корзину Оформить заказ Продолжить покупки
   Ваш заказ оформлен
   Вход
   Восстановление пароля
     Купити в 1 клік