(050) 150-73-29 (050) 560-85-57 (067) 925-26-03
Зворотній зв'язок

Професійний інструмент і обладнання для автосервісу

На сьогоднішній день автомобільна індустрія займає досить великий, динамічно розвивається і досить прибутковий сегмент ринку. Послуги автосервісів і автомайстерень дуже затребувані, і потреба в кваліфікованих майстрів з кожним днем ​​зростає. Мільйони людей по всьому світу, зневірившись відремонтувати автомобіль власними силами, звертаються в автосервіси. Гарне і якісне обладнання для автосервісу – запорука швидкого обслуговування клієнта і того, що він неодмінно залишиться задоволений. Сьогодні в автосервісах пропонується досить широкий спектр послуг: розвал-сходження, шиномонтаж, ремонт, балансування коліс і багато іншого, тобто повний комплекс послуг по своєрідному «оздоровлення» автомобіля клієнта. Після автосервісу людина повинна отримати свою машину прекрасно працює і добре виглядає. Для того щоб швидко здійснити ремонт автомобіля, провести діагностику всіх вузлів, необхідний спеціальний авто і сучасне, а також якісне обладнання для автосервісу . Для нормальної комплектації автосервісу потрібен пневматичний інструмент, діагностичне, гідравлічне ішіномонтажное обладнання. Кожен елемент дозволяє в сукупності провести повну комплексну перевірку і ремонт автомобіля.

Діагностичне обладнання є одним з найважливіших в будь-якому СТО. Саме воно дозволяє визначити наявність несправностей в автомобілі і методи їх усунення. Діагностичне обладнання дозволяє проводити аналіз вихлопних газів, тиску і електричних сигналів. Найчастіше в автосервісах використовуються мотор-тестери, які, при досить невисокою вартістю, мають тривалий термін експлуатації і здатні обслужити багато автомобілів.

Шиномонтажне обладнання призначене для маніпуляцій з колесами автомобіля: його збирання і розбирання, прокатки і балансування, а також виправлення дисків. В сучасних СТО обладнання для шиномонтажу складається з балансувального стенду, станку, обладнання для прокатки і правки коліс, а також спеціальних шиномонтажних підйомників і багато іншого. Все це дозволяє здійснювати якісний і швидкий шиномонтаж.

Пневматичний інструмент також незамінний в будь-якому автосервісі. Він включає в себе різні дрилі, гайковерти та шліфувальні машини. Сучасні моделі мають високу потужність, низьким рівнем шуму і довгим терміном служби. Крім цього, він ще й дуже зручний в роботі і оптимальний для здійснення однотипних кріпильних операцій.

назад
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

  Зворотній зв'язок   Ми зв'яжемось з Вами!
   Залишіть свої контактні дані
   і ми Вам скоро передзвонимо!

   Професійний інструмент і обладнання для автосервісу

   Товар добавлен в корзину Оформить заказ Продолжить покупки
   Ваш заказ оформлен
   Вход
   Восстановление пароля
     Купити в 1 клік