(050) 150-73-29 (050) 560-85-57 (067) 925-26-03
Зворотній зв'язок

Регулювання розвалу-сходження

Відмінною особливістю українських доріг є непридатність до їзди. Саме так, оскільки дороги рясніють ямами, вибоїнами, які більше нагадують повоєнні часи, ніж 21 століття. Однак, хороших доріг від влади можна чекати довго, але їздити нам потрібно сьогодні. Тому особливу увагу слід приділяти діагностиці свого автомобіля. Якщо Ви потрапили в яму і автомобіль почало тягнути вправо або вліво, краще не намагатися вирішити проблему самостійно, а звернутися до фахівців.

Для початку слід провести діагностику підвіски. У разі, якщо огляд автомобіля фахівцем не показав серйозних порушень, то слід зробити розвал / сходження автомобіля. Для цього використовується стенд розвал сходження.

До діагностиці розвал / сходження необхідно поставитися відповідально і як мінімум 2 рази на рік заїжджати на стенд для замірів. Таким чином, Ви зможете вирішити дві проблеми відразу, а саме: підвищена витрата палива і проблеми зі стійкістю на дорогах. Дійсно, однією з причин підвищеної витрати палива є погано відрегульований розвал і сходження автомобіля. Крім того, це може привести до швидкого зносу покришок і поганої керованості.

Діагностику розвалу і сходження найкраще робити перед зимою і весною, відразу, після того, як основна маса льоду у дворах розтане.

Якщо Ви вчасно відправите свій автомобіль на діагностику, то зможете уникнути багатьох проблем. Подібну послугу, на сьогоднішній день пропонує велику кількість сервісів, так що вартість прийнятна у зв’язку з конкуренцією.

Якщо Ви працюєте в сфері автосервісу, то регулювання розвал-сходження вельми прибуткова послуга. Будь-майстер розуміє, що ремонт ходової частини авто або підвіски неодмінно веде до необхідності регулювання розвал-сходження. А стан наших доріг забезпечує регулярний приплив клієнтів.

назад
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

  Зворотній зв'язок   Ми зв'яжемось з Вами!
   Залишіть свої контактні дані
   і ми Вам скоро передзвонимо!

   Регулювання розвалу-сходження

   Товар добавлен в корзину Оформить заказ Продолжить покупки
   Ваш заказ оформлен
   Вход
   Восстановление пароля
     Купити в 1 клік