(050) 150-73-29 (050) 560-85-57 (067) 925-26-03
Зворотній зв'язок

Шиномонтаж: історичний екскурс

Необхідною складовою сучасної автомайстерні або сервісного центру по обслуговуванню авто, є шиномонтажне обладнання. Зрозуміло, великим попитом у клієнтів користується саме якісне обладнання для шиномонтажу. Перш, ніж остаточно зупинити свій вибір на якомусь шиномонтажній обладнанні слід визначити ідеальне співвідношення ціна / якість.

Шиномонтажне обладнання володіє своїми історичними коренями, які йдуть в далекий 1846 рік. У цей рік, Роберт Томсон запатентував свою технологію виробництва і використання шин. Звичайно, в ті часи машин ще не було, проте карети або вози, запряжені кіньми потребували якісних колесах. Цим було покладено початок розвитку використання шин в автопромисловості.

У 1861 році цікавий винахід шотландського ветеринара Джона Данлопа дав наступний поштовх у розвитку даної галузі. Ветеринар обмотав звичайний шланг для поливу навколо коліс велосипеда свого сина. Це поклало початок виробництва “пневматичного обруча”, патент на який Джон придбав в 1888 році. Таким чином, буквально через рік, виробництво пневматичних шин було поставлено на широку ногу в Дубліні.

Наступною віхою був винахід інженера Чайлда Кінгстона Уелча. У 1890 році він відокремив камеру від покришки, забезпечивши її кільцями з дроту для посадки на обід. Саме Уелч вважається засновником такої послуги, як “шиномонтаж”.

Згодом вдосконалилися матеріали, з яких виготовляли шини, поліпшувалася їх конструкція, текстура шин тощо. В результаті, стало можливе проводити багаторазовий ремонт автошин. На сьогоднішній день, багато підприємств автосервісу можуть запропонувати такі послуги, як балансування коліс, шиномонтажні послуги та ін.

назад
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

  Зворотній зв'язок   Ми зв'яжемось з Вами!
   Залишіть свої контактні дані
   і ми Вам скоро передзвонимо!

   Шиномонтаж: історичний екскурс

   Товар добавлен в корзину Оформить заказ Продолжить покупки
   Ваш заказ оформлен
   Вход
   Восстановление пароля
     Купити в 1 клік