(050) 150-73-29 (050) 560-85-57 (067) 925-26-03
Зворотній зв'язок

Шиномонтаж – скільки коштує і чи варто їм займатися

Серед усіх послуг автосервісу шиномонтажна майстерня – один з найбільш прибуткових і при цьому не вимагає великих капіталовкладень. Найвигідніше відкрити шиномонтажную майстерню неподалік від заправних станцій, гаражних комплексів. Розбитість вітчизняних доріг сприяє підвищенню прибутковості будь-якого бізнесу, пов’язаного з ремонтом автомобілів.

Устаткування автосервісу – наступна проблема, з якою доведеться зіткнутися при організації шиномонтажной майстерні. Зазвичай в шиномонтажних майстернях виконується кілька видів робіт: шиномонтаж – зняття колеса і заміна покришки або камери і балансування колеса – щоб покришки не «жувалися” при їзді. Імпортні шиномонтажні станки коштують від 1900 USD. Вітчизняне шиномонтажне обладнання з аналогічними технічними характеристиками коштує дешевше, при цьому дизайн і якість цілком задовольнять потреби шиномонтажной майстерні. Якщо ви будете займатися балансуванням, то буде потрібно ще і балансувальний стенд, який коштує від 1000 USD (з ручним приводом) до 6000 USD (з електричним приводом). Якщо ви ж зупинили свій вибір на вітчизняному виробнику, то дешевше це зробити безпосередньо на підприємстві виробника гаражного обладнання. Фірми-продавці на ті ж самі моделі зазвичай набавляють як мінімум 30%.

Отже, з чого ж будуть складатися ваші витрати. Для того щоб відкрити майстерню, потрібно не менше 3000 USD:
* Обладнання (шиномонтажний стенд – від 1000 USD, 2 домкрата – від 40 USD, 200 USD – вулканізатор, 300 USD – інструменти);
* 370 USD – ліцензія на один вид діяльності (багато шиномонтажні крім заміни колеса займаються балансуванням, для цього потрібна ще одна ліцензія – 370 USD).

Витрати окупляться вже місяців через 5. Судіть самі: в день шиномонтаж може обслужити до 20 машин. Кожна машина залишає в середньому в майстерні 4 USD. У день валовий дохід вашого підприємства буде складати від 65 USD, на місяць – 1980 USD, в рік – 23760 USD.

Ваші щомісячні витрати будуть складатися з витрат на електрику та комунальні послуги – 400 USD, амортизацію – 160 USD, зарплату – 600 USD, витратні матеріали – 41 USD, разом близько 1260 USD на місяць. Таким чином, ваш прибуток складе від 700 USD на місяць або 8590 USD на рік. За оцінками фахівців, рентабельність шиномонтажной майстерні складає 40%.

Конкурувати ж з великими автосервісами ви можете перш за все за рахунок цін і ставлення до своєї роботи.

назад
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

  Зворотній зв'язок   Ми зв'яжемось з Вами!
   Залишіть свої контактні дані
   і ми Вам скоро передзвонимо!

   Шиномонтаж – скільки коштує і чи варто їм займатися

   Товар добавлен в корзину Оформить заказ Продолжить покупки
   Ваш заказ оформлен
   Вход
   Восстановление пароля
     Купити в 1 клік