(050) 150-73-29 (050) 560-85-57 (067) 925-26-03
Зворотній зв'язок

Шиномонтаж своїми руками

Двічі на рік автомобілісти нашої країни стикаються з необхідністю зміни шин на своїх авто. Незважаючи на те, що процедура заміни «гуми» не дуже дорога, багатьох водіїв цікавить питання, чи можна перевзути машину своїми руками. Для камерних шин цей процес не є щось складне і займає небагато часу. При цьому вам не потрібно станок шиномонтажний – досить буде простого набору інструментів, які можна купити (такі шиномонтажні набори випускалися в СРСР) або зробити самому.

Перший інструмент з шиномонтажного набору призначений для відділення гуми від обода і складається з двох частин: лівої нерухомою і правої рухомий зі стопором і собачкою. За допомогою натискання на рухливий важіль гума легко відривається.

Після того, як гума буде відірвана з двох сторін, на диск встановлюється другий інструмент, основними деталями якого є спеціальна шестерня і ролик. За допомогою трьох шпильок інструмент кріпиться в дискових отворах.

На ролик за допомогою лопатки накидається гума, і за допомогою ключа або балонніка обертається шестерня, поступово знімаючи гуму. Для того щоб одягнути гуму, її НЕ накидають, а заправляють під ролик. На зміну гуми на одному колесі йде близько 10 хвилин.

Виготовити ці два інструменти можливо своїми руками за допомогою металу та зварювання. Власний шиномонтажний станок можна зробити, купивши на автосервісі б / в обладнання для шиномонтажу та дооснастити його самостійно за допомогою тієї ж зварювання і металу.

Так ми бачимо шиномонтаж своїми руками, шиномонтажний верстат своїми руками. Якщо ця процедура Вам здалося занадто складно, можна скористатися двома стамесками. Ними ви будите знімати і одягати гуму.

назад
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

  Зворотній зв'язок   Ми зв'яжемось з Вами!
   Залишіть свої контактні дані
   і ми Вам скоро передзвонимо!

   Шиномонтаж своїми руками

   Товар добавлен в корзину Оформить заказ Продолжить покупки
   Ваш заказ оформлен
   Вход
   Восстановление пароля
     Купити в 1 клік