(050) 150-73-29 (050) 560-85-57 (067) 925-26-03
Зворотній зв'язок

Шиномонтажне обладнання: що необхідно для початку роботи

За часів весняної і осінньої «переобувок» ймовірно не одному автолюбителю приходила в голову думка відкрити власний пост шиномонтажу. Цей бізнес привабливий з кількох причин. По-перше, попит на шиномонтаж стабільним протягом усього року – з яскраво вираженими “піковими” числами під час сезонів. По-друге, такий вид автосервісу є одним з найприбутковіших при невеликих капіталовкладеннях.

Спершу, слід знайти місце, де можна буде вдало розташувати шиномонтажне обладнання. Ваше маленьке підприємство почне приносити прибуток, якщо буде перебувати поруч із жвавою автострадою, недалеко від АЗС або гаражного кооперативу. Не дивуйтеся, коли дізнаєтеся, що більшість таких точок вже окуповані конкурентами. Але не варто впадати у відчай – в такому випадку необхідно вивчити попит. Наприклад, якщо якийсь шиномонтаж день у день не справляється з потоком клієнтів (взяти ті ж “пікові” сезони), то, очевидно, що в цій місцевості підвищений попит на подібні послуги. Потрібно уважно придивитися до цієї місцевості і подумати чим я зможу привернути клієнтів, поставивши шиномонтаж «через дорогу».

Практика показує, що існують два основні обставини, використовуючи які можна отримати конкурентну перевагу. Перше – поставивши у себе на «точці» більш нове обладнання. Друге і найголовніше – кваліфікований персонал, що вміє працювати не тільки з колесами, але і з клієнтами. Людина їде на майстра. Ця аксіома в доказі не потребує. Пошукати персонал можна за допомогою оголошень в профільних виданнях. З обслуговуванням невеликої майстерні цілком справляться і двоє людей у ​​зміну.

Друге важливе питання – приміщення під станцію шиномонтажу. Подібні сервіси можна зустріти в спеціальних, що стоять окремо кіосках, метраж яких не перевищує 20 кв. м. (при такій площі дозвіл на розміщення кіоску дає район). Крім того шиномонтаж часто зустрічається в приміщеннях нежитлового фонду. Перевага останніх – Ви не обмежені в площі і при необхідності можете поставити кілька постів обладнання. Це дасть додаткову перевагу в «сезон», коли один пост не справляється з бажаючими «перевзутися».

назад
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

  Зворотній зв'язок   Ми зв'яжемось з Вами!
   Залишіть свої контактні дані
   і ми Вам скоро передзвонимо!

   Шиномонтажне обладнання: що необхідно для початку роботи

   Товар добавлен в корзину Оформить заказ Продолжить покупки
   Ваш заказ оформлен
   Вход
   Восстановление пароля
     Купити в 1 клік