(050) 150-73-29 (050) 560-85-57 (067) 925-26-03
Зворотній зв'язок

Шиномонтажне обладнання та устаткування для легкового і вантажного шиномонтажу

Шиномонтажне обладнання створено для здійснення монтажу і демонтажу шин автомобілів, а також для їх накачування / підкачки до потрібного тиску. Шиномонтажне обладнання присутня в багатьох сервісних станціях.

Існують напівавтоматичні і автоматичні шиномонтажні верстати. Є верстати з відхиляється або неотклоняемой монтажної стійкою.

Шиномонтажні верстати поділяються на верстати для вантажних авто і верстати для легкових авто. Природно, все впирається в розмір самих шин.

У конструкції шиномонтажних станків знаходяться або одно- або двохшвидкісні приводи, які управляються ножною педаллю.

Якісні верстати характеризуються продуманою конструкцією поворотного столу. Щоб диск не вислизав під час шиномонтажних робіт, затиски, що знаходяться один навпроти одного, зміщені вправо і вліво відносно діаметральної лінії столу. Завдяки цьому, з’являється додатковий упор, що гарантує відмінну фіксацію диска.

Іноді, при деформації шини в результаті її довгого зберігання, виникають труднощі з її накачуванням. У цьому випадку на допомогу приходить так звана “вибухова” (прискорена) накачування, що дозволяє без проблем накачати такі шини. Для цього на верстатах встановлюють спеціальні ресивери для стисненого повітря з пневматикою, а в затискних кулачках знаходяться спеціальні проточки для підведення повітря. Спеціальна ножна педаль якраз і встановлена ​​для управління «вибуховим» накачуванням.

назад
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

  Зворотній зв'язок   Ми зв'яжемось з Вами!
   Залишіть свої контактні дані
   і ми Вам скоро передзвонимо!

   Шиномонтажне обладнання та устаткування для легкового і вантажного шиномонтажу

   Товар добавлен в корзину Оформить заказ Продолжить покупки
   Ваш заказ оформлен
   Вход
   Восстановление пароля
     Купити в 1 клік