(050) 150-73-29 (050) 560-85-57 (067) 925-26-03
Зворотній зв'язок

Шиномонтажне обладнання: на чому будемо працювати

Один з основних факторів в досягненні успіху – правильний підбір обладнання.

Основне шиномонтажне обладнання ділянки:

 • Шиномонтажний станок
 • Балансувальний станок
 • Компресор
 • Домкрати
 • Набір шиноремонтних матеріалів

Додаткове обладнання шиномонтажної ділянки:

 • Верстат для рихтування дисків (ДУЖЕ необхідний на пункті шиномонтажу) – Вакуумна установка для заміни масла (дуже рекомендую як додаткову послугу)
 • Установка для виробництва азотної суміші (потрібно купувати в міру необхідності, якщо буде попит на цю послугу)

Розрізняють напівавтоматичні і автоматичні шиномонтажні стенди. У “напівавтоматів” монтажна головка забезпечує два ступені свободи – при роботі вона може підводити до закраине диска по радіусу і опускатися вниз. Операція вимагає настройки під кожне колесо. “Автомати” володіють можливостями попередніх машин і за рахунок відкидається назад стійки забезпечують собі третю ступінь свободи, а майстру – зручність роботи з «важкими» шинами.

Балансувальні верстати діляться також на автоматичні і напівавтоматичні. Напівавтоматичні балансувальні верстати вимагають введення основних параметрів колеса за допомогою ручного набору. Автоматичні – самостійно визначають параметри колеса, за допомогою автоматичної лінійки.

Компресор повинен забезпечити шиномонтажную майстерню стисненим повітрям. Від нього працюють шиномонтажний станок, підкачка, гайковерти, зачисні машинки, вакуумна заміна масла, пневмодомкрати, установка для виробництва азотної суміші. Вибирати компресор потрібно з таким розрахунком, щоб він мав певний запас потужності (наприклад, якщо загальна одномоментно споживання повітря майстерні складає 300 л / хв, то компресор повинен давати на виході 400л / хв), інакше термін його експлуатації значно знизиться. На сучасному шиномонтажі зазвичай використовують компресор з ресивером 200літров і продуктивністю 400-500л / хв.

Підсумок:

Висновки з цього можна зробити наступні. По-перше, відкриваючи шиномонтаж, ви можете розраховувати на не дуже великий, але стабільний дохід. По-друге, у зв’язку з тим, що з кожним роком кількість автомобілів в країні збільшується, можна з упевненістю сказати, що подібна справа мінімально піддається ризику збанкрутувати (для такого розвитку ситуації треба ще дуже добре “постаратися”). Ну і, звичайно ж, найголовніше, про що я писав спочатку – для відкриття шиномонтажа знадобляться не такі вже й великі кошти.

назад
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

  Зворотній зв'язок   Ми зв'яжемось з Вами!
   Залишіть свої контактні дані
   і ми Вам скоро передзвонимо!

   Шиномонтажне обладнання: на чому будемо працювати

   Товар добавлен в корзину Оформить заказ Продолжить покупки
   Ваш заказ оформлен
   Вход
   Восстановление пароля
     Купити в 1 клік