(050) 150-73-29 (050) 560-85-57 (067) 925-26-03
Зворотній зв'язок

Траверса вантажна: правила вибору

Для процесу розвантаження, переміщення вантажів або навантаження виробів складної конфігурації потрібні відповідні вантажозахоплювальні пристрої. Існують різні види подібних пристосувань, все залежить від характеристики і ваги певного виду вантажу. Одним з найбільш популярних видів вантажопідіймальних пристосувань є траверса вантажна  для автомобілів (ручний гідравлічний ямний підйомник).

Траверси вантажопідйомні – це проміжний елемент між крюком вантажопідйомного елемента і безпосередньо вантажем.

Вибираючи траверси слід враховувати технічні характеристики вантажу, а також характеристики траверси: вантажопідйомність, власна маса та дату останнього випробування. Траверси автомобільна може бути двох видів: траверса вантажна (для вантажних авто) і траверса для легкових автомобілів.

Траверса вантажна – це ручний гідравлічний ямний подьyoмнік, який має два циліндра (незалежно керовані для рівномірного і безпечного підйому).

Траверса вантажна представляє собою зручний гідравлічний пристрій з високою швидкістю підйому. Ширина і висота траверси може бути різною – залежно від індивідуальних вимог клієнта.

Траверса для легкових автомобілів активно використовується на різних СТО та в
шиномонтажних майстерень. Траверса допомагає виводити задню або передню вісь мікроавтобусів, автомобілів і легкових вантажівок без додатка фізичних зусиль.

назад
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

  Зворотній зв'язок   Ми зв'яжемось з Вами!
   Залишіть свої контактні дані
   і ми Вам скоро передзвонимо!

   Траверса вантажна: правила вибору

   Товар добавлен в корзину Оформить заказ Продолжить покупки
   Ваш заказ оформлен
   Вход
   Восстановление пароля
     Купити в 1 клік