(050) 150-73-29 (050) 560-85-57 (067) 925-26-03
Зворотній зв'язок

Види стенд розвал сходження

На сьогоднішній день стенд розвал сходження представлено в різних варіантах:

 1. Лазерні;
 2. Оптичні стенд розвал сходження ;
 3. Комп’ютерні (інфрачервоні, кордові, радіоканальні, 3D).

Лазерні стенди, а також оптичні відрізняються точним регулюванням і доступною вартістю. Особливості роботи полягають в тому, що практично всі маніпуляції здійснюються вручну. Тому, майстер повинен бути досвідченим і кваліфікованим. Ще однією особливістю цього типу стендів є досить тривала робота (40 хвилин).

Чи не менше часу займає процес регулювання на комп’ютерному стенді з кордових типом зв’язку. Спеціальні кордові нитки для вимірювання тягнуться від датчиків до станції (стенду) за допомогою дротів. Незважаючи на тривалість роботи, цей тип стенда має високі показники стійкості до перешкод і коштує дешево. До переваг варто віднести ту обставину, що основна станція розвал сходження може розміщуватися під будь-яким кутом до машини.

Інфрачервоний тип станції обмінюється даними через інфрачервоний канал. На відміну від кордових стендів, тут немає проблеми, пов’язаної з проводами під ногами. Відзначимо деякі переваги:

 1. швидша робота;
 2. відсутність проводів;
 3. наявність опції “компенсації биття способом прокатки”.

Правда, стійкість до перешкод у цього типу стенду розвал сходження нижче, ніж у кордових. Існує загроза зникнення зв’язку з причини прямих сонячних променів або знаходяться поблизу електричних пристроїв. До того ж, станція повинна розміщуватися точно перед машиною.

Радіоканальний тип стендів або “Bluetooth” фактично ідентичний інфрачервоним. Єдина відмінність – зв’язок на основну станцію проходить через інфрачервоний канал, а зв’язок між датчиками – через радіоканал. Ще одна відмінність полягає в хорошій опірності перешкод і можливості установки станції на свій розсуд.

3D-стенди відносяться до найбільш сучасним варіантам даного обладнання і коштують досить дорого. Тут є і особливі камери, які знімають малюнки на мішенях, встановлених на колесах авто. Для вимірювальних процесів використовуються дані про перспективу, ракурсах, форму, розміри малюнка та ін. Такі стенди працюють абсолютно точно і швидко.

назад
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

  Зворотній зв'язок   Ми зв'яжемось з Вами!
   Залишіть свої контактні дані
   і ми Вам скоро передзвонимо!

   Види стенд розвал сходження

   Товар добавлен в корзину Оформить заказ Продолжить покупки
   Ваш заказ оформлен
   Вход
   Восстановление пароля
     Купити в 1 клік