(050) 150-73-29 (050) 560-85-57 (067) 925-26-03
Зворотній зв'язок

Вибухове накачування шин – бустери автомобільні

Сучасні автосервісні майстерні постійно розширюють спектр послуг для залучення більшої кількості клієнтів. Купується різне обладнання для всіляких автосервісних робіт. Наприклад, часто можна побачити в сервісі такий пристрій, як бустери автомобільні . Дане пристосування має вигляд невеликого балона-інфлятора. Цей балон вміщує від 10 до 40 літрів повітря. Також, в комплект інфлятора входить випускний вентиль.

Для чого призначений бустер автомобільний? Він використовується для швидкого накачування шин. До того ж, застосовуючи инфлятор можна здійснити посадку безкамерної шини на диск колеса. Справа в тому, що більшість сучасних шин мають м’які і податливі борти. Отже, наповнювати повітрям такі шини звичайним способом через вентиль неможливо. Адже в результаті повітря буде виходити між ободом і шиною, оскільки там є зазор. Даний вид коліс є у різних машин: вантажних, легкових, причепах.

Таким чином, єдиним розумним способом накачування такого типу шин є автомобільний бустер, який під тиском накачує колеса.

Інфлятор або бустер автомобільний має незаперечні переваги:

 • Універсальність. Бустер можна використовувати для накачування будь-якого типу автомобілів;
 • Відсутність обмежень. Застосовувати бустер можна для будь-якого діаметру ободів;
 • Можливість застосування інфлятора для шин, які мають датчики тиску.

Зрозуміло, здійснювати швидку (вибухову) накачування шин слід дотримуючись усіх правил безпеки. Оскільки ми маємо справу з високим тиском, не виключається можливість різкої віддачі від бустера, а струмінь повітря може нашкодити людині. Тому, для роботи з бустером потрібна спеціальна екіпіровка: беруші, окуляри із захисною функцією. Це дозволити захистити очі від дрібних камінчиків і всяких часток, відскочив від камери.

Інфлятор можна придбати для індивідуального користування або для автосервісної майстерні.

назад
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

  Зворотній зв'язок   Ми зв'яжемось з Вами!
   Залишіть свої контактні дані
   і ми Вам скоро передзвонимо!

   Вибухове накачування шин – бустери автомобільні

   Товар добавлен в корзину Оформить заказ Продолжить покупки
   Ваш заказ оформлен
   Вход
   Восстановление пароля
     Купити в 1 клік