(050) 150-73-29 (050) 560-85-57 (067) 925-26-03
Зворотній зв'язок

Навіщо потрібне регулювання світла фар?

Безпека на дорозі – це дуже актуальна проблема на сьогодні. Існує безліч факторів, що впливають на водіння без ексцесів, проте найбільша відповідальність лежить на водієві, який повинен потурбуватися про свій автомобіль і його справності. Тут важливе і регулювання світла фар, і справність гальм, якість шин тощо. У даній статті ми поговоримо про важливість правильного регулювання фар.

Відомо, що саме в темний час дня найчастіше і відбуваються ДТП. У темряві погана видимість, що має подвоювати увагу водія. Фари освітлюють дорогу і зустрічні машини, можливих пішоходів, що перебігають дорогу або тварин. Тому передня автомобільна оптика повинна бути справною і вірно налаштованої. Якщо оптика несправна або не відрегульовані, то ризик аварії значно збільшується, погрожуючи небезпекою водієві і всім учасникам дорожнього руху.

Значення грамотної регулювання світла фар

Як же повинна бути налаштована передня оптика автомобіля? Правильний світло фар налаштований так, що вони не створюють сліпучого ефекту для зустрічних машин або пішоходів. Разом з тим, фари повинні давати достатнє освітлення. Купуючи нову машину важливо не забути перевірити оптику.

Варто зазначити, що регулювання світла фар налаштовується не один раз, а регулярно в міру необхідності, оскільки через деякий час яскравість оптики зменшується. На зниження яскравості фар впливає генератор або регулятор напруги. Наприклад, якщо напруга низька, то оптика світить все тьмяніше. Якщо перезарядити акумулятор, то оптика буде світити яскраво, але лампи швидко вийдуть з ладу. Ще однією причиною появи тьмяного світла виступає брудний відбивач. Проте, крім зовнішніх факторів причина тьмяності може полягати в самих фарах, лампи яких можуть просто вичерпати свій ліміт. Ліміт може становити 50 тисяч км, а потім яскравість фар зменшується на відсотків двадцять.

Таким чином, вищеназвані обставини доводять необхідність регулярної налаштування світла фар машини. Дану процедуру важливо довіряти професіоналам, які налаштують світло фар індивідуально для кожної моделі машини, оскільки тут є різні особливості. До того ж, настройка здійснюється за допомогою спеціального приладу високої точності, який налаштує потрібний ефект розсіювання і напряму світла фар.

Якісна і своєчасна регулювання світла фар – це гарантія безпечного водіння в темний час доби. Зрозуміло, багато що залежить і від людського фактора, але водій повинен бути максимально впевнений в справності свого автомобіля і всіх його функцій.

назад
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

  Зворотній зв'язок   Ми зв'яжемось з Вами!
   Залишіть свої контактні дані
   і ми Вам скоро передзвонимо!

   Навіщо потрібне регулювання світла фар?

   Товар добавлен в корзину Оформить заказ Продолжить покупки
   Ваш заказ оформлен
   Вход
   Восстановление пароля
     Купити в 1 клік