(050) 150-73-29 (050) 560-85-57 (067) 925-26-03
Зворотній зв'язок

Сучасний шиномонтажний станок

Сучасні технології дозволяють вдосконалювати конструкцію автомобільних коліс. Покришки нового покоління створюють можливість продовжувати рух на спущених колесах, не бояться отримати при цьому проколи. Зрозуміло, зростає і вартість. Тому автолюбителям не слід зайвий раз ризикувати, намагаючись виправити виник дефект “дідівськими” методами на аматорському обладнанні свого виробництва. Адже такий “ремонт” може зашкодити і обід колеса і покришки.

Безумовно, щоб помістити шину на колесо або ж зняти його слід застосувати значні зусилля. Не намагайтеся зробити це власними руками – це фактично неможливо. Станок шиномонтажний без проблем допоможе здійснити демонтаж і монтаж. Без цього пристрою не обходиться жоден автосервісний центр, який би маленький приплив клієнтів не був.

Станок шиномонтажний

Шиномонтажний верстат, ще носить назву – шиномонтажний стенд. З плином часу, шиномонтажні станки все більш удосконалюються, значно полегшуючи всі роботи, пов’язані з розбортування і зняттям шини з колісного диска. Верстат шиномонтажний допоможе провести зворотний монтаж і підкачування необхідного тиску. Все шиномонтажні верстати відрізняються однаковим принципом складання. Незначні відмінності є в розмірі монтажного столу та його формі, в габаритах і формі корпусу, в кількості педалей.

Шиномонтажні верстати є двох типів: автоматичні і напівавтоматичні. Це залежить від технології регулювання монтажної лапи.

Станок шиномонтажний напівавтоматичний

Шиномонтажний верстат напівавтоматичного типу має нерухому вертикальну стійку. Принцип роботи напівавтоматичного верстата полягає в тому, що рух монтажної лапи здійснюється за допомогою важеля.

Станок шиномонтажний автоматичний

Більшість автоматичних шиномонтажних верстатів мають пневматичну стійку, яка відкидається назад і рухливу горизонтальну балку. В автоматичному шиномонтажній верстаті монтажна лапа регулюється натисканням кнопки (пневматика). Автоматичні шиномонтажні верстати створюють можливість значно збільшити швидкість розбортування і збірки колеса.

назад
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

  Зворотній зв'язок   Ми зв'яжемось з Вами!
   Залишіть свої контактні дані
   і ми Вам скоро передзвонимо!

   Сучасний шиномонтажний станок

   Товар добавлен в корзину Оформить заказ Продолжить покупки
   Ваш заказ оформлен
   Вход
   Восстановление пароля
     Купити в 1 клік