(050) 150-73-29 (050) 560-85-57 (067) 925-26-03
Зворотній зв'язок

Стенд для відновлення кульових опор Sirius Reanimator: важлива інформація

Через неякісні дороги більшість автомобілів мають проблеми з підвіскою. Отже, великим попитом в автосервісних послуг користується такий пристрій, як стенд розвал сходження для регулювання підвіски. Варто відзначити, що підвіска має важливу деталь – кульову опору, яка може пошкодитися згодом. Визначити пошкодження кульової опори можна за допомогою стороннього звуку або скрипу. Також, свідченням поломки кульової опори може бути різний знос шин. Зрозуміло, вищеназвані “симптоми” дуже небезпечні при їзді на машині: автомобіль може виявитися з вивернутим колесом. Що не найстрашніше. У подібній ситуації найкращим варіантом буде своєчасна заміна кульової опори на оригінальну запчастину. Проте, такий вихід доступний далеко не кожному через вартість оригінальної запчастини, яка може продаватися разом з важелем, що також вплине на ціну. Не рідко ціни на оригінальні запчастини занадто високі. До того ж, на Україні складно знайти оригінальну запчастину високої якості, яке хоч приблизно виправдовувало завищену ціну. Крім того, можна придбати оригінальну запчастину, а потім виявити повну невідповідність діаметра конуса пальця і ​​інші неприємні “дрібниці”.

Отже, вигідніше буде звернутися до ремонту, відновленню кульової опори. Відновлення відбувається шляхом усунення люфту пальця у ставленні до корпусу. Люфт ще називають вільним ходом. Вільний хід може виникнути в результаті деформації полімерного вкладиша, що часто відбувається через неякісне покриття асфальту. У підсумку, кульовий палець “стукає” і подає підозрілі скрипи, звуки. Цікавим є той факт, що спочатку палець кульової опори має в переважній більшості повітряний зазор близько 308 мм. Цей зазор є причиною досить швидкого зносу опори. Виробники запевняють, що зазор – це специфіка даної деталі. Але ж цей повітряний зазор прискорює знос кульової опори. З цією проблемою можна впоратися, застосувавши стенд, які усуне даний дефект або “специфіку” на дуже довгий термін. При відновленні застосовують дуже міцний полімер (поліамід ПА 6).

Перш ніж приступити до відновлення, необхідно з’ясувати ступінь зносу з’єднання. Професіонали визначає його швидко, орієнтуючись на горизонтальний люфт. Якщо він не перевищує 5 мм і якщо після промивання відсутня звук тертя металу об метал, то зношений лише сухар, який цілком реально швидко відновити. Однак, в разі коли куля пальця опори має іржу, чорний колір і раковину, при цьому люфт перевищує 7 мм, то вузол неможливо відновити і можна лише утилізувати.

Поетапний процес реставраційних робіт:


 1. Включаємо стенд для нагріву полімеру.

 2. Свердлимо заливний отвір.

 3. Для кращої герметичності з екструдером в отворі знімаємо фаску свердлом більшого діаметра (в 2 рази).

 4. Виробляємо видалення залишків старого полімеру, якщо в цьому є необхідність.

 5. Промиваємо вузол за допомогою пістолета під тиском, використовуючи бензин-калошу.

 6. Встановлюємо вузол на стенд.

 7. За допомогою гвинта і відповідної насадки центруем палець.

 8. Затискаємо вузол.

 9. Попередньо нагріваємо кульову опору, не забуваючи при цьому прогріти палець спільно з конусом екструдера. Після досягнення необхідної температури (230-250С) відкриваємо клапан подачі повітря в циліндр для заповнення полімером прогрітого реставрується вузла.

 10. Охолодження починаємо після того, як буде чути характерний тріск полімеру в заповненій кульовій опорі, або ж з’явиться надлишок цього полімеру навколо встановленого центрувальними кільця. За допомогою обдувочной пістолета охолоджуємо корпус кульової навколо пальця, поступово переводячи охолодження до заливного отвору, при цьому подачу повітря в порожнину циліндра не відключати. Через 2-3хв відключаємо подачу повітря, вимикаємо харчування стенду і знімаємо реставрується вузол.

 11. Встановлюємо відновлений вузол в слюсарні тески, висвердлюємо свердлом діаметром 5,4 зайвий полімер в холодці отворі до кульового пальця, нарізаємо різьблення і встановлюємо тавотніцу. За допомогою шприца заповнюємо мастилом “ШРУС-4М”.


Переваги ремонту кульових з’єднань:

 1. Набагато менша вартість.

 2. Практично однаковий ресурс служби в порівнянні з оригінальними вузлами.

 3. Все це можна зробити в своїй майстерні.


Наша компанія пропонує Вам альтернативне рішення: СТЕНД ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ куль З’ЄДНУВАЛЬНИХ ВУЗЛІВ “SIRIUS REANIMATOR”.

назад
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x

  Зворотній зв'язок   Ми зв'яжемось з Вами!
   Залишіть свої контактні дані
   і ми Вам скоро передзвонимо!

   Стенд для відновлення кульових опор Sirius Reanimator: важлива інформація

   Товар добавлен в корзину Оформить заказ Продолжить покупки
   Ваш заказ оформлен
   Вход
   Восстановление пароля
     Купити в 1 клік